comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'ın Beşiktaş maçında Pepe isyanı

01 Mart 2018, Perşembe 21:06

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş derbisinin ilk yarısında Pepe ile Soldado'nun pozisyonunda saha kenarına kadar geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş - Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası maçının ilk yarısında Pepe ile Soldado arasında yaşanan pozisyonun ardından Aykut Kocaman ile Fenerbahçe yedek kulübesindeki tüm isimler bir anda ayağa fırladı. Bu pozisyonun öncesinde ise Beşiktaş yedek kulübesi Hasan Ali'nin Talisca'ya yaptığı müdahale için faul bekledi. 
 

Beşiktaş - Fenerbahçe Pepe ile Soldado'nun pozisyonu


Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin ilk yarısında orta alana yakın yerde Soldado ile Pepe arasındaki ikili mücadelenin ardından Soldado yerde kaldı. Hakem Fırat Aydınus'un devam kararı sonrasında Fenerbahçe yedek kulübesinde teknik direktör Aykut Kocaman, futbolcular ve yardımcı antrenörler bir anda oldukları yerden fırladı. 

ÖNCESİNDE ŞENOL GÜNEŞ'İN İTİRAZI
Bu pozisyonun öncesinde ise Fenerbahçe ceza sahasına yakın yerde Hasan Ali'nin müdahalesi sonrasında Talisca yerde kaldı. Burada ise Beşiktaş yedek kulübesinin itirazı oldu. Soldado ile Talisca kısa bir süre sakatlık nedeniyle yerde kaldılar. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.