comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'ın Ali Koç'a cevap vereceği iddia edildi

10 Ekim 2018, Çarşamba 17:59
Aykut Kocaman'ın Ali Koç'a cevap vereceği iddia edildi

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman'ın, Ali Koç'un FB TV'de Gündem Özel Programı'ndaki açıklamalarına yanıt vereceği iddia edildi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, FB TV'de Gündem Özel Programı'nda geçtiğimiz hafta itibariyle görevlerine son veren yardımcı antrenörler hakkında yaptığı açıklamalar kamuoyunu salladı. Aykut Kocaman'ın yardımcıları hakkında Başkan Ali Koç, "Beşiktaş maçında takım stada geldiği sırada soyunma odasında yerde bir halı gören Cocu'nun yardımcıları 'Bu ne?' diye sorunca bu arkadaşlar 'Beşiktaş maçı sonrası hocanın cenazesini bu halıya saracağız' açıklamasını yaparak dalga geçiyorlar." ifadelerini kullanmıştı. 

Bu gelişmenin ardından Fanatik'in haberine göre, teknik direktör Aykut Kocaman'ın Cumartesi günü bir basın toplantısı düzenleyerek Ali Koç'un iddialarına yanıt vereceği iddia edildi. 
ALİ KOÇ NE SÖYLEMİŞTİ?

"Beşiktaş maçı öncesi tesis içinde çalışanlara ve oyunculara tamamen olumsuz eleştirilerde bulunarak havayı bozuyorlar. O gün bir prim açıklanıyor. Primin yetersiz olduğu, yönetimin yetersiz olduğu şeklinde aleni şekilde konuşmaya başlıyorlar. Beşiktaş maçında takım stada geldiği sırada soyunma odasında yerde bir halı gören Cocu'nun yardımcıları 'Bu ne?' diye sorunca bu arkadaşlar 'Beşiktaş maçı sonrası hocanın cenazesini bu halıya saracağız' açıklamasını yaparak dalga geçiyorlar. Bir plan dahilinde yaptık. İyi de oldu. Dostumuzu düşmanımızı gördük. Birçok yalan yanlış spekülasyonlar yapıldı. Herkes içini döktü

"Samandıra'daki tüm mailler bir sistemde toplanıyor. 28 Haziran'dan bu yana veriler sızdırılıyor. Geçen senenin tüm idman verileri ise silinmiş. Nedenini sorduğumuzda yeterli hafıza yoktu diyorlar. Samandıra'daki sistemde bütün veri toplanıyor, ilgili kişi oradan tüm bilgileri alıyor. İronik durum şu, geçen senenin tüm verileri silinmiş. Niye silindi dediğimiz zaman yeterli hafıza yoktu deniyor. Bu arkadaşlarla sıkıntılı süreçler yaşayacağız"

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.