comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'dan Volkan Demirel'e basın toplantısında sitem: "Çok yazık..."

04 Mart 2018, Pazar 22:25

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Akhisarspor maçının ardından basın toplantısında Volkan Demirel'in Beşiktaş maçındaki gördüğü kırmızı karta sitem etti. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Akhisarspor karşısında 3-2 kaybedilen maçın ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam Beşiktaş derbisinde kırmızı kart gören Volkan Demirel'in yaptıklarına anlam veremediğini söyledi. 


Fenerbahçe 2-3 Akhisarspor Aykut Kocaman'ın basın toplantısı


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, Akhisarspor maçı sonrasındaki basın toplantısında dikkat çeken sözlerinin başında ise Volkan Demirel'in Ziraat Türkiye Kupası maçında gördüğü kırmızı kart yatıyor. 

Aykut Kocaman, Volkan Demirel'in yaptıklarını anlamak hakikaten çok zor. Anlamlandırmak da çok zor. Alper'i ne kadar kabul etmesem de, bir yere kadar anlık durum olduğu için anlayabiliyorum. Volkan'ın yaptığını anlayamıyorum. Volkan Demirel takım kaptanı. Çok yazık... Diğer taraftarlara girmenin çok fazla lüzumu yok. "Anlık hataları ve gelişmeleri anlayabiliyorum. Ancak Volkan Demirel'in yaptığı anlık bir hata değil."
AYKUT KOCAMAN'A BEŞİKTAŞ TARAFTARI SORULDU

Aykut Kocaman'a basın toplantısında yöneltilen, "Vodafone Park'ta Beşiktaş taraftarları ilk yarıda yenik durumdaki takımını alkışladılar. Bugün Fenerbahçe soyunma odasına ıslıklarla gitti. Bu taraftar profiliyle Fenerbahçe'nin şampiyon olma şansı var mı?" sorusuna şu yanıtı verdi:

Taraftarın ben sezon başından beri takıma bir şekilde kırgınlıkları olduğunu söylemiştim. Takıma destek vermek için çabası olduğunu hiçbir zaman inkar etmedim. Burada ben yine kendimize biçiyorum. Bizim, onların bu çabasını anlam kazandıracak hamleleri yapmamız lazımdı. Bu puan kayıpları insanları biraz soğutuyor. Bunu da anlayabiliyorum. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.