comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'dan son dakika Fenerbahçe'den istifa açıklaması! Sezon sonu...

17 Mayıs 2018, Perşembe 22:11
Aykut Kocaman'dan son dakika Fenerbahçe'den istifa açıklaması! Sezon sonu...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig 34. haftasında oynanacak olan Konyaspor maçının ardından görevi bırakacağına dair sinyali canlı yayında verdi. 

FutbolArena - Aykut Kocaman istifa mı edecek? Aykut Kocaman sezon sonunda Fenerbahçe'den ayrılacak mı? Aykut Kocaman, TRT Spor Basın Tribünü programına konuk oldu ve Konyaspor maçının ardından Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı konusunda açıklamalarda bulundu. 


Aykut Kocaman Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


Konyaspor maçından sonra 2-3 günlük süreçte doğru davranış biçimini düşünmek lazım. Ciddi bir seçim süreci var. Benim sözleşmem 1 yıl daha devam ediyor. Buradaki sözleşme sürelerine çok bağımlı değiliz. Bir değerlendirme yapacağım 2-3 gün içinde. Fenrebahçe adına doğru ne olur diye değerlendirme yapacağım. 

VALBUENA SÖZLERİ
"Takımın değişen yapısında uyumsuzluk oldu. Valbuena da en çok oynadığı, gol attığı ve asist yaptığı dönem yine bizim dönemimizde. Fenerbahçe'nin son 22 haftalık gidişatında en çok puan alan, en çok gol atan ve en az gol yiyen takım. Valbuena'yı da ben burada yüksek randımanla kullandım. Son 3 yıldır sürekli oyuncular üzerinden Fenerbahçe'yi yıpratma dönemi. 7-0'lık maçtan sonra Valbuena konuşulur mu? Fenerbahçe içe doğru çökertilmeye çalışılıyor. Çok açık. Fenerbahçe'deki durumdan, kaos yaratma merakından hoşlananlar. "

FUTBOLARENA DUYURMUŞTU

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"