comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'dan Ozan Tufan için şok rapor

05 Ocak 2018, Cuma 09:13
Aykut Kocaman'dan Ozan Tufan için şok rapor

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın ikinci devre hazırlıklarının yapılacağı Antalya kampı kadrosuna alınmayan Ozan Tufan'ın şoku yaşanıyor. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından uzun zamandır yedek kulübesinde bekletilen Ozan Tufan, Antalya kampı kadrosuna alınmadı. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da.


Aykut Kocaman'dan şok Ozan Tufan raporu


Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın ikinci devre hazırlıklarının yapılacağı Antalya kampı kadrosuna alınmayan Ozan Tufan'ın şoku yaşanıyor. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, uzun süredir forma bulamayan ve kadroya girmekte bile zorlanan genç futbolcuya bu karar sözlü olarak iletildi.

''OĞUZ KAĞAN DAHİL OLMAK ÜZERE..''
Alınan bu kararda Ozan'a saha içindeki yetersizliği gerekçe gösterildi. Teknik direktör Aykut Kocaman'ın, "Oğuz Kağan dahil olmak üzere tüm orta saha oyuncularından geride" raporu verdiği, 22 yaşındaki orta sahaya bu ifadelerle aynen aktarıldı. Bu kararın disiplinle alakalı değil sportif gerekçelerle verildiği vurgulandı.


Aykut Kocaman ile Ozan Tufan küs mü?


Araları bozuk olan Ozan Tufan ve Aykut Kocaman, mecbur kalmadıkça birbirleriyle diyalog kurmuyorlar. Yedek kalması üzerine hesap soran Ozan Tufan ile ipleri koparan Aykut Kocaman, son olarak futbolcusunu devre arası kampına almamayı uygun gördü. Formasına hasret kalan Ozan Tufan ile Aykut Kocaman, gerek görmedikçe birbirleriyle konuşmaktan kaçınıyorlar.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)