comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'dan oyuncularına Trabzonspor uyarısı

28 Ocak 2018, Pazar 09:45
Aykut Kocaman'dan oyuncularına Trabzonspor uyarısı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Trabzonspor karşılaşması öncesi oyuncularını motive etmeye çalışıyor. Deneyimli çalıştırıcı takımına Trabzonspor'un şifrelerini veriyor.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 19. haftasında oynayacağı Trabzonspor maçının saatini beklemeye koyulurken Aykut Kocaman önemli noktaları takıma aşılamaya çalışıyor.
 

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın Trabzonspor maçındaki planı


Zirve mücadelesinde son derece kritik bir randevuya çıkacak olan Fenerbahçe'de Aykut Kocaman en ufak bir hata istemiyor. Hafta içinde oyuncularına birçok defa detaylı analiz sunan Aykut Kocaman oyuncularıyla yaptığı konuşmalarda dikkat edilmesi gereken noktaları anlattı.

Fanatik'in derlediği habere göre, Aykut Kocaman, Trabzonspor'a karşı en önemli gücümüz, sakinliğimiz ve maç boyunca soğukkanlı kalmak olmalı. Ne hakem, ne taraftar ne de rakiple asla uğraşmayın. Bizim için şampiyonluk yolunda kritik bir mücadele olacak. Kendi sahamızı çok iyi savunmalıyız ve bir bütün halinde oynamamız gerekiyor.  Taktik disiplinden taviz vermeyin. Aklınızı kullanarak oynayın. Önemli olan tek şey; iyi futboldan çok, 1-0 bile olsa kazanan tarafın Fenerbahçe olmasıdır" diye konuştu.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)