comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'dan hakem isyanı: '3 penaltımız verilmedi'

17 Mart 2018, Cumartesi 22:03

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Galatasaray derbisinin ardından hakem Bülent Yıldırım'a sitem etti. 

FutbolArena - Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin ardından teknik direktör Aykut Kocaman maç sonunda hakem Bülent Yıldırım'a yoğun tepki gösterdi. 
 

Fenerbahçe 0-0 Galatasaray Aykut Kocaman'ın basın toplantısı


"GİDEN GELEN BİR MAÇ OLDU"

Birinci bölümde çok fazlasıyla istedik ve ama ikinci yarının başında iki tane kritik kurtarış yaptı Volkan. Son bölümlerde özellikle maçı kaybetmeye yönelik pozisyonlar da verdik. Kurtaracak pozisyonlara da girdik. Şu maçın sonunda Galatasaray ve Beşiktaş istediğini elde ettiğini gözüküyor. Başakşehir ve maçın hakemi de tabi. 
"VERİLMEYEN PENALTILARIMIZ"

Serdar Aziz yumruk atıyor ceza sahası içinde göremedi.  Feghouli'nin iki eli üzerinde, hakem görüyor, devam diyor. Arkasında Soldado'yu kündeye yatırdılar, hakem yine görmedi. Fernando'nun pozisyonu kırmızı kart. Hakem konuşmaktan utanıyorum artık. Bu kaçıncı maç oldu artık? Ne söylesek boş. Hakemin kafasında maçı berabere bitirmek vardı. O pozisyonları görmeme ihtimali sıfır."

"NASIL KAZANACAĞIZ?"

Artık rakiplerin puan kaybını bekleyeceğiz. Bizim kazanmamız lazım ama nasıl kazanacağız? Bakalım, bekleyeceğiz. 

"3 PENALTIMIZ VERİLMEDİ"

Bugün bir tekrar daha yaşadık. Maçın skoru bizim dışımızdaki diğer 3 takımın lehine geldi. Maça gelen hakem de eşitliğin bozulmaması için Galatasaray kadar büyük çaba gösterdi. 3 penaltımız verilmedi. Görmeme ihtimali sıfır."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.