comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'dan futbolculara katı kural

07 Ocak 2018, Pazar 14:37
Aykut Kocaman'dan futbolculara katı kural

Fenerbahçe'de 2. yarı öncesi kamp çalışmaları önceki günlerde başlarken Aykut Kocaman, hazırlık kampında ciddi kurallar koydu. İşte Fenerbahçe'nin kampında yaşanan son gelişmeler

FutbolArena - Fenerbahçe'de ikinci yarı kamp çalışmaları devam ederken Aykut Kocaman oldukça çetin bir program uyguluyor. Başarılı çalıştırıcı uzun antrenman süreleri kapsamında oyuncularına ciddi bir yükleme yapıyor.
 

Fenerbahçe'nin Antalya kampında yaşanan son gelişmeler


Süper Lig'de oynadığı son 6 maçın 5'ini kazanan ve 1'inde de berabere kalan Fenerbahçe'de tek hedef şampiyonluk. Bu doğrultuda Antalya kampında çok ciddi bir hazırlık sürecine giren Fenerbahçe'de Aykut Kocaman katı kurallar koydu.

3 SAATE YAKIN ANTRENMANLAR
Fenerbahçe'de çift antrenman yapılırken antrenman süreleri de oldukça arttı.. Antrenmanların süresi soğumayla beraber 3 saati bulabiliyor. Fenerbahçe Antalya kampında hem kondisyon hem taktik çalışmaları yapıyor. Fenerbahçeli oyuncular verilen aralarda lobide dinlenmek yerine doğrudan odalaraına gidip dinlenmeyi tercih ediyor. 

GEÇ GELENE PARA CEZASI!

Saha içinde olduğu kadar saha dışında da disiplin isteyen Fenerbahçe kamp süresi boyunca oyuncularından maksimum disiplin istiyor. Deneyimli çalıştırıcı, sabah kahvaltı saatinden akşam yemeğinin tüm takım olarak yenmesine kadar  oyuncularından disiplinli olmalarını istiyor. Bu saatlere uymayan ve geç kalan kim varsa para cezası veriliyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)