comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'dan Fikret Orman ve Şenol Güneş'e flaş cevap! 'Benim babam..'

11 Mart 2018, Pazar 19:12

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Yeni Malatyaspor maçının ardından Şenol Güneş ve Fikret Orman'ın sözlerine yanıt verdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig 25. haftasında deplasmanda 2-0 kazandıkları Yeni Malatyaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında Şenol Güneş ve Fikret Orman'ın sözlerine cevap verdi. 


Aykut Kocaman'ın Yeni Malatyaspor maç sonu basın toplantısı


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Yeni Malatyaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş maçının ardından taç hırsızlığı sözlerine açıklık getirerek, Fikret Orman'ın "Aykut Kocaman'ın babası Beşiktaş Divan Kurulu üyesi ve Aykut hoca bizim camiamızda sevdiğimiz bir isim." sözlerine yanıt verdi. 

TAÇ HIRSIZLIĞI SÖZLERİ
"Çok net bir şekilde Vodafone Park'taki baskı ortamını anlatmaya çalıştım. Yanlış anlaşılmıyorum. Sözlerim yanlışa götürülüyor ve başka yerlere çekiliyor. Bu oyunun kurallarında bir takım avantajlarından ötürü, birisi hızlı bir şekilde topu alıp attı ve bundan bahsettim. Orada taç hırsızlığı şakalaşmak, dalga geçmek için söylediğim bir şeydi. Bu sözüm farklı taraflara götürüldü. Sahadan atılıyor ya taç, ben bu tacı söylemiştim."

"BENİM BABAM HİÇBİR KULÜBÜN DİVAN ÜYESİ DEĞİL"

Aykut Kocaman, Fikret Orman'ın babasının Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi olduğu yönündeki sözlerine de yanıt vererek, "Benim babam Beşiktaş'ın ne kongre üyesi ne de divan kurulu üyesi." yanıtını verdi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.