comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'dan Başakşehir maçı öncesi anlamlı hareket

11 Şubat 2018, Pazar 18:43
Aykut Kocaman'dan Başakşehir maçı öncesi anlamlı hareket

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Başakşehir maçı öncesi Afrin'de şehit olan 11 askerimiz için başsağlığı dilerken, detaylı maç analizi yapmanın gereği olmadığını söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig 21. haftasında oynanacak olan Medipol Başakşehir maçı öncesi yayıncı kuruluşa Afrin'de 11 askerimizin şehit olmasından dolayı maç analizi yapmayı şu anda doğru bulmadığını söyledi. 


Medipol Başakşehir - Fenerbahçe Aykut Kocaman'ın açıklamaları


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Başakşehir maçı öncesinde yaptığı açıklamada, "Bu maçı kazanmak istiyoruz. Hafta boyunca hazırlıklarımızı yaptık. Tamamiyle hazırız. Umarım hak eden kazanırız." ifadelerini kullandı. 

Öte yandan her maç öncesinde teknik analiz ve kadro ile ilgili sorular üzerinden detaylı açıklama yapan Aykut Kocaman, bu kez Afrin'de 11 askerimizin şehit olmasından dolayı bunları konuşmanın doğru olmadığını söyledi. Aykut Kocaman, "Ulusumuz zor günler geçiriyor. İnsanların ocaklarına ateş düşmüşken, bunları konuşmanın, tekrarlamanın gereği yok şu anda." ifadelerini kullandı. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.