comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'dan Alanyaspor maçı öncesi uyarı

17 Şubat 2018, Cumartesi 18:30
Aykut Kocaman'dan Alanyaspor maçı öncesi uyarı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Alanyaspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig 22. haftasında Alanyaspor ile oynanacak olan zorlu mücadele öncesinde açıklamalarda bulundu. 


Fenerbahçe - Alanyaspor Aykut Kocaman'ın açıklamaları


"UFAK BİR DEĞİŞİKLİK..."

Aykut Kocaman, Dirar'ın yedek oturup Valbuena'nın 11'de başlamasıyla ilgili olarak, "Sanki bugün böyle bir ufak değişiklik doğru olur gibi geldi. Bir taraftan kendi durumumuz, bir taraftan rakibimizin durumu, psikolojik faktörler. Bir şeyleri yaparken çok yönlü bakmak zorundasınız. Kadroları yaparken pek çok şeyi bir araya getirmeye çalışıyoruz. Doğru takım psikolojisi bu yönde gibi görünüyor." diye konuştu. 
"RAKİP TAKIMLARI DOZER GİBİ EZİYORUZ HEMEN"

Bizim çok ihtiyacımız var ama büyük takımlar rakipsiz gibi konuşuluyor. Rakipleri dozer gibi siliyoruz hemen. Çok da ihtiyacı olan Alanyaspor var karşımızda. Hikmet hoca geldikten sonra savunma tarafını biraz daha toparlamaya çalıştılar. Maçlarında en çok gol olan takımıydı Alanyaspor. Bu sezon da deplasmanlarda en fazla gol atan takımlar. Dolayısıyla kazanmaya giden yol, rakipleri küçümsemekten geçmiyor. Tam tersi onların da değerli olduğunu düşünmek lazım. Onların seni etkileyecek silahlarını ellerinden alıp, sonra kendi silahlarımızı kullanmalıyız. Silah lafı da çok doğru değil ama dilimize pelesenk olmuş. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.