comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman, Ozan Tufan'ı Galatasaray derbisine hazırlıyor

10 Mart 2018, Cumartesi 12:31

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman tarafından affedilen Ozan Tufan, Galatasaray derbisinin kadrosuna yer alacak mı? Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'dan Galatasaray'a Ozan Tufan sürprizi

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman geçtiğimiz hafta affettiği ve A Takım ile idmanlara çıkmasına izin verdiği Ozan Tufan'ı Galatasaray ile oynanacak derbiye hazırladığı öğrenildi.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, Aykut Kocaman tarafından affedilerek yeniden takımla çalışmalara başlayan Ozan Tufan yeniden formasına kovuşmak üzere. Haberde Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın gelecek hafta oynanacak Galatasaray derbisinin kadrosunda Ozan Tufan'a yer vermeyi düşündüğü yazıldı.
 

Fenerbahçe'de Ozan Tufan affedildi


Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından uzun süredir kadro dışı bırakılan Ozan Tufan affedildiği ve bu sabah Samandıra Tesisleri'nde takım ile birlikte idmana çıktı.. Antalya kampından beri kadro dışı kalan Ozan Tufan böylelikle formasına kavuşmuş oldu.


Ozan Tufan bu sezon Fenerbahçe'de ne yaptı?


Fenerbahçe ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ozan Tufan bu sezon sarı lacivertli ekip ile 14 karşılaşmada 1.206 dakika süre alırken bu süreçte takımı adına 3 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.