comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman, Ozan Tufan'ı affedecek mi?

01 Mart 2018, Perşembe 09:29

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, uzun zamandır takımdan uzak tuttuğu Ozan Tufan konusunda fikrini değiştirmedi.

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman tarafından önce yedek kulübesine gönderilen daha sonra ise ikinci etap kamp çalışmalarının kadrosuna dahil edilmeyen Ozan Tufan konusunda belirsizlik sürüyor.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, uzun zamandır takımdan uzak tuttuğu Ozan Tufan konusunda fikrini değiştirmedi. Aykut Kocaman, Ozan Tufan'ı affetmeyi düşünmüyor.


Fenerbahçe'de Ozan Tufan affedilecek mi?


Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın durumu belirsizliğini koruyor. Aykut Kocaman'ın kadronun dışında bıraktığı genç futbolcunun durumunda herhangi bir değişiklik olmadı. Teknik Direktör Aykut Kocaman, şampiyonluk yarışında son viraja girilirken Ozan Tufan'ın affı konusunu gündeme almıyor. Tecrübeli çalıştırıcının bu konudaki kararının net olduğu ve herhangi bir af durumunu düşünmediği öğrenildi
Ligde ilk devrenin ortasından bu yana oynama şansı bulamayan, Kocaman'ın kararı sonrası devre arası kampında da yer almayan Ozan Tufan'ın bu durumu, kariyeri için de büyük bir darbe olarak görülüyor. Sezon için kilo problemleri sebebiyle eleştirilerin hedefi olan 22 yaşındaki futbolcu, hem fiziksel hem de psikolojik olarak zor günler geçiriyor.

BİREYSEL İDMANLARINA DEVAM EDİYOR

A Takım'ın dışında alt yapı takımıyla da çalışmayan Ozan Tufan, çalışmalarını bireysel olarak sürdürüyor. Ozan'ın sabah ve akşam olmak üzere çift idman yaptığı öğrenildi.


Ozan Tufan bu sezon Fenerbahçe'de ne yaptı?


Fenerbahçe ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ozan Tufan bu sezon sarı lacivertli ekip ile 14 karşılaşmada 1.206 dakika süre alırken bu süreçte takımı adına 3 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.