comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman, oyuncularına Beşiktaş'ın hücumcularını ezberletti

24 Şubat 2018, Cumartesi 16:15
Aykut Kocaman, oyuncularına Beşiktaş'ın hücumcularını ezberletti

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman hafta başından beri yapılan idmanlarda özellikle savunma oyuncularının üzerinde durdu. 

FutbolArena - Son haftaların formda ekibi Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 23. hafta mücadelesi kapsamında yarın akşam Vodafone Park Stadyumu'nda Beşiktaş'a karşı zorlu bir 3 puan mücadelesi verecek. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman hafta başından beri yapılan idmanlarda özellikle savunma oyuncularının üzerinde durdu. Aykut Kocaman, Beşiktaş'ın kanat oyuncularına karşı savunma oyuncularına görüntülü analiz yaptırdı.


Aykut Kocaman'ın Beşiktaş'ı imha planı hazır


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Pazar günü Vodafone Park Stadyumu'nda oynanacak Beşiktaş derbisi öncesinde savunma oyuncularına görüntülü analiz yaptırdı. Aykut Kocaman özellikle sol bek mevkiinde forma vermesi beklenilen İsmail Köybaşı'ya Ricardo Quaresma'nın videolarını analiz ettirirken savunma oyuncularına da Beşiktaş'ın hücum oyuncularının bireysel özelliklerini ezberletti.


Valbuena, Beşiktaş derbisinde oynayacak mı?


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman hafta içerisinde adelesinde yaşadığı problem nedeni ile idmanlara katılmayan ve yapılan MR sonucunda herhangi bir probleminin olmadığı anlaşılan Valbuena hakkında kararını verdi.
HAMLE OYUNCUSU OLARAK DÜŞÜNÜLÜYOR

Bu akşam Beşiktaş mücadelesinin yapılacağı son idmana çıkacak olan Valbuena, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman tarafından Beşiktaş derbisinin ilk 11'ini konulmayacak. Aykut Kocaman, Valbuena'yı Vodafone Park'ta daha çok hamle oyuncusu olarak düşünüyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.