comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman noktayı koydu 'Patron benim!'

22 Ocak 2018, Pazartesi 09:46
Aykut Kocaman noktayı koydu 'Patron benim!'

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, sarı lacivertli taraftarlar ile ters düşme pahasına da olsa aklındaki planı uygulamaya devam ediyor. 

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Göztepe mücadelesi sırasında ıslıklanan Nabil Dirar'ı tüm ıslıklara karşı sahada tutarken son yılların eleştirilen ismi Mehmet Topal ve Josef de Souza'yı tüm eleştirilere rağmen oynatmasının nedenleri ortaya çıktı.


Aykut Kocaman'dan patron benim mesajı


Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, sarı lacivertli taraftarlar ile ters düşme pahasına da olsa aklındaki planı uygulamaya devam ediyor. Takvim Gazetesi'nin haberine göre, Fenerbahçe Göztepe'yi 2-1 yenerek zirveye ağırlığını koydu. Teknik Direktör Aykut Kocaman ise taraftar ve medyanın yaptığı eleştirilere rağmen kararlarında geri adım atmadı. Tecrübeli hoca haftalardır Mehmet Topal ve Souza'yı birlikte oynattığı için eleştirildi. Buna rağmen hiç kimseyi dinlememeyi tercih etti.  

HİÇ KİMSEYİ DİKKATE ALMADI  
Tüm karşıt seslere rağmen M. Topal ve Souza'yı birlikte oynatan Kocaman, Valbuena'ya da ilk 11'de yer vermediği için taraftar ve medya tarafından yaylım ateşine tutuldu. Ancak o bunlara da kulak asmadı.  

DİRAR'I TARAFTARA YEM ETMEDİ  

Göztepe maçında Dirar taraftar tarafından sürekli ıslıklandı. Buna rağmen onu oyunda tuttu. Dirar bu maçta bir asist yaparak galibiyette rol oynadı. Kocaman böylece "Bu takımın patronu benim" mesajını verdi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)