comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman, Mehmet Topal'ı geriye çekti

14 Ocak 2018, Pazar 10:47
Aykut Kocaman, Mehmet Topal'ı geriye çekti

Aykut Kocaman'dan Mehmet Topal kararı. Son haftalarda yükselen formu ile dikkat çeken Mehmet Topal'ın ikinci yarıdaki rolü belli oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman son haftalarda yükselen formu ile dikkat çeken Mehmet Topal'ın mevkisini değiştiriyor. İşte Aykut Kocaman'ın Mehmet Topal kararı. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da. 


Aykut Kocaman'dan Mehmet Topal kararı


Son haftalarda yükselen formu ile dikkat çeken Mehmet Topal'ın ikinci yarıdaki rolü belli oldu. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Aykut Kocaman, ikinci yarıda 3'lü savunmayı sık kullanacak. Kanat beklerin hücumda olmasının istendiği anlayışta savunmada oluşan boşluğu stoperlerin arasına girecek Mehmet Topal kapatacak.

GERİYE ÇEKTİ
Deneyimli çalıştırıcı ligin ilk yarısında zaman zaman denediği üçlü savunmayı, ikinci yarıda daha fazla kullanacak. Böylelikle kanat beklerinin hücuma daha fazla katkı sağlaması hedefleniyor.


Mehmet Topal'ın Fenerbahçe performansı


Bu sezon sık sık yedek kulübesine çekilen ve oynadığı oyun nedeni ile Fenerbahçe taraftarı tarafından tartışılan isim olan Mehmet Topal son hafatalarda yükselen formu ile yeniden formasını Aykut Kocaman'dan geri aldı. Mehmet Topal bu sezon Fenerbahçe forması ile 18 karşılaşmada 2 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)