comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

"Aykut Kocaman kendi işine baksın"

01 Kasım 2017, Çarşamba 11:56

Fenerbahçe'nin eski idari menajeri Volkan Ballı, Aykut Kocaman'ın açıklamalarını eleştirdi.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'nin eski idari menajeri Volkan Ballı, teknik direktör Aykut Kocaman'a yönelik eleştirilerde bulundu. FutbolArena'ya özel değerlendirmelerde bulunan Volkan Ballı, deneyimli teknik adamın rakip takımların maçları üzerinden puan hesabı yapmasını doğru bulmadığını dile getirdi.

"BU HESAPLARI TARAFTAR YAPAR"
Galatasaray'ın maçları hakkında konuşan Aykut Kocaman'ı eleştiren Volkan Ballı şu değerlendirmelerde bulundu:

"Diğer takımların kaybedeceği puanlar Fenerbahçe'yi ilgilendirmiyor. Biz kendi işimize bakmalıyız, kendi maçımızı kazanmalıyız. Rakipler kimlerle oynayacak, kimlere puan kaybedecek gibi konuları taraftarlar konuşur. Bir teknik direktör bunları konuşmaz. Bu konuda Aykut Kocaman'ı doğru bulmuyorum. Buna girmesine gerek yoktu. Şimdi insanlar, "Kardeşim sen kendi işine bak. Bak sen puan kaybediyorsun. Başkasının kaybettiği puanlarla bir yere geleceksen hiç gelme" diyorlar."AYKUT KOCAMAN NE DEMİŞTİ?

"Bu sezon bizimkisi fazla olmakla beraber, yukarıya oynamak isteyen takımların puan kaybı fazla olacak. İşte bugün Kayserispor'u görüyorsunuz. Birbirine çok denk takım var. Bunu öngörmek yanlış olmaz. Sezon sonu ortalaması 75'in altında düşebilir. Ancak tabi bizim kendi ortalamamız da şu ana kadar çok düşük kaldı."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"