comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman: "İlk 5 maçımızı kazanırsak zirvede yer alırız"

07 Ocak 2018, Pazar 09:48
Aykut Kocaman:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Antalya kampında takımla ilgili konuşurken ilk 5 haftanın önemine dikkat çekti.

FutbolArena - Fenerbahçe'de ikinci yarı hazırlıkları Antalya'da devam ederken teknik direktör Aykut Kocaman ikinci yarıdaki şampiyonluk şansları üzerine konuştu.
 

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın devre arası kampındaki açıklamaları


Fenerbahçe'de çalışmalar devam ederken Aykut Kocaman'dan açıklamalar geldi. Deneyimli çalıştırıcı şampiyonluk yolunda ilk 5 haftadaki performanslarının çok belirleyici olabileceğini söyledi.

Aykut Kocaman, "İlk yarıyı güzel kapattık. İkinci yarıda da ilk 5 maçımızı kazanırsak, rakiplerimiz ile aramızdaki puan farkını eritip, belki de zirvede yer alırız. Bunu başaracak kadromuz var. Eksiklerimizi gideriyoruz. Takımın arzusu ve coşkusu beni memnun ediyor. Şampiyonluğu en çok isteyen takım biziz. Bunu da ikinci yarıdaki maçlarımızda göstereceğiz" diye konuştu.
MAÇLARDA PUANSIZ AYRILMAK YOK

Aykut Kocaman ligin 2. yarısında da kolay yenilmeyen bir takım yaratmak istiyor. İlk devreyi 33 puanla 3. sırada bitiren Fenerbahçe buna karşın sadece 2 kez yenilmişti. Fenerbahçe hala ligde en az yenilgi gören takım konumunda...

Şampiyonluk yolunda ne olursa olsun maçlardan puanla ayrılmak ilk hedef olacak. Aykut Kocaman her maçta 3 puan hedeflense de 1 puanın da önemli olduğunu vurguladı. Tecrübeli teknik adam ciddi rakiplerinin olması nedeniyle yenilmemenin şampiyonluk yolunda son ana kadar takımı yarışta tutacağına inanıyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)