comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman, Galatasaray konusunda haklı çıktı

03 Aralık 2017, Pazar 10:16
Aykut Kocaman, Galatasaray konusunda haklı çıktı

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Galatasaray'ın puan durumu için suni ifadesini kullanmış ve büyük yankı uyandırmıştı.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'de oynadığı Fenerbahçe, Medipol Başakşehir, Trabzonspor ve Beşiktaş karşılaşmalarının hiçbirinde 3 puanı hanesine yazıdıran taraf olamadı ve Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'ı haklı çıkarttı.


Aykut Kocaman Galatasaray konusunda haklı çıktı


Süper Lig'in ilk 10 haftası itibari ile lider Galatasaray, Süper Lig'deki tüm rakiplerine fark atarken Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Galatasaray'ın puan durumu için suni ifadesini kullanmış ve büyük yankı uyandırmıştı.

PUAN FARKI NORMAL DÜZEYE GELİR DEMİŞTİ
Özellikle Galatasaray camiasından büyük tepki alan Aykut Kocaman gelinen noktada haklı konumuna düştü. Galatasaray Süper Lig'de sırası ile oynadığı Fenerbahçe, Trabzonspor, Medipol Başakşehir ve Beşiktaş karşılaşmalarından sadece 1 puan çıkartabildi. Galatasaray bu karşılaşmalarda 8 gol yerken sadece 2 gol atabildi. 

Fenerbahçe bu akşam Kasımpaşa karşısında 3 puanı hanesine yazıran taraf olursa lider Galatasaray ile arasındaki puan farkı 3'e inmiş olacak.


Aykut Kocaman Galatasaray için ne demişti?


 "Galatasaray'ı kötüleme niyetinde değilim. Normalde puan ortalamaları 5-6 hafta sonra kendi seyrini bulacaktır, diye tahmin ediyorum. Esas ikinci yarıda başlayacak her şey. Tabii ilk yarı sonunda bizim için kabullenilebilir bir fark olması lazım."

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.