comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman Beşiktaş maçı öncesi neler söyledi? (Fenerbahçe - Beşiktaş maçı oynanacak mı?)

03 Mayıs 2018, Perşembe 20:00
Aykut Kocaman Beşiktaş maçı öncesi neler söyledi? (Fenerbahçe - Beşiktaş maçı oynanacak mı?)

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş maçı öncesi gazetecilerle bir süre sohbet etti. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş maçı öncesi stada gelerek gazetecilerle bir süre sohbet etti. Aykut Kocaman'ın Beşiktaş maçı öncesi gazetecilerle ne sohbet ettiği merak edilirken, deneyimli teknik adamın zaman zaman yüzünün gülmesi de dikkatlerden kaçmadı. 


Aykut Kocaman'ın Beşiktaş maçı açıklamaları


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş maçı öncesi gazetecilerle bir araya gelerek statta sohbet etti. Hürriyet'in haberine göre, Aykut Kocaman'ın açıklamaları şu şekilde:

"GALATASARAY'I İLK HAFTA ALDIĞI SERİ GALİBİYETLER AYAKTA TUTTU"
Odaklanmada problem oldu. 11 hafta 16-17 puan kayıp var, 33 puan. Sonraki hafta 46 puan Fenerbahçe, 42 puan Başakşehir, 40 puan Beşiktaş ve 39 puan Galatasaray olması lazım. Galatasaray'ı ilk hafta aldığı seri galibiyetler ayakta tuttu. İç saha temel olarak geçen sezondan beri problem çok fazla. Şampiyonluk, başarı denen şey senkronize birbirini tamamlayan bir bütün.

"DEPLASMAN MAÇLARINDA İYİ OLMAMIZIN SEBEBİ..."

Taraftarı, yöneticisi, kulübün etrafındaki medyası, oyuncu, antrenör... Bu ayakların birbirini tamamlaması gerekiyor. Bu böyle değildi maalesef. Bu da direkt olarak son Beşiktaş maçındaki görüntülerde de esas itibarıyla doğru yapmamız gereken şeyleri sabırla yapma yoluna gittiğimiz vakit tepki başlıyor. Oyuncular da kendi düzeninden çıkıp bireyselleşmeye başlıyor. O bireyselleşme de bizim takımımız için sıkıntılı bir şey. Deplasman maçlarını bu anlamda daha iyi kontrol edebiliyoruz.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"