comScore
1 / 7

Avrupa'nın 2 kulübünden Eljif Elmas kararı! Fenerbahçe'nin isteği şok etti

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe’nin Türk asıllı Makedon futbolcusu Eljif Elmas, Avrupa kulüplerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. 

2 / 7
Letonya’ya attığı 2 gol ile dikkatleri üzerine alan Eljif Elmas ile İtalya Serie A ekipleri yakından ilgileniyor.
3 / 7
Fenerbahçe’de forma giyen genç futbolcu Eljif Elmas için İtalya Serie A ekibi Fiorentina ve Lazio düelloya tutuştu. Sarı lacivertli takımın Eljif Elmas için istediği bonservis fazla bulundu.
4 / 7
İtalya basınından Corriere dello Sport bugünkü baskısında Fenerbahçe’nin genç futbolcusu Eljif Elmas için Lazio ve Fiorentina arasında transfer düellosu olduğu açıklandı.
5 / 7

İTALYANLAR İNDİRİM BEKLİYOR

<h2>İTALYANLAR İNDİRİM BEKLİYOR</h2>
Fiorentina’nın bu transferdeki ciddiyetine dikkat çekilirken, Türk basınına da atıfla bulunulan haberde Fenerbahçe’nin Eljif Elmas için 20 milyon Euro talep ettiği ifade edildi.
6 / 7
​​​​​​​Ancak bu parayı çok bulan İtalyan ekibinin Fenerbahçe’nin istediği ücrette indirime gitmesini beklediği vurgulandı. Aynı düşüncede olan Lazio Sportif Direktörü Igli Tare’nin de Fenerbahçe ile anlaşma zemini arayacağı bildirildi.
7 / 7

ELJİF ELMAS İÇİN SAVİC ÖRNEĞİ

<h2>ELJİF ELMAS İÇİN SAVİC ÖRNEĞİ</h2>
İtalyanlar Lazio ile Fiorentina arasındaki Eljif Elmas savaşını Sergej Milinkovic transferine benzetti. Lazio, geçtiğimiz yıllarda Fiorentina’nın da istediği Savic’i 15 milyon Euro’ya transfer ederek rakibine üstünlük sağlamıştı. Fiorentina’nın bu kez düelloyu kaybetmeye niyeti olmadığı ifade edildi.