comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Austria Wien Teknik Direktörü Schmid: 'Fenerbahçe'yi bizden iki gömlek üstün görmedim'

19 Ağustos 2022, Cuma 00:51
Austria Wien Teknik Direktörü Schmid: 'Fenerbahçe'yi bizden iki gömlek üstün görmedim'

Austria Wien Teknik Direktörü Schmid, "Fenerbahçe'yi bizden iki gömlek üstün görmedim. Genç oyuncularımız tecrübe kazandı. İyi mücadele ettik ama kendi kendimize yenildik." dedi. 

FutbolArena - Austria Wien Teknik Direktörü Schmid, UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Fenerbahçe'ye karşı 2-0 kaybettikleri maçın ardından konuştu. 

SCHMID'IN AÇIKLAMALARI
Maça iyi başladık. Kontra golü yedik. Sonra kendimize geldik. Pozisyon yakaladık. Fenerbahçe'nin bizden 2 gol daha üstün oynadığını düşünmüyorum. Sahada bizden iki gömlek üstün bir Fenerbahçe görmedim. Öyle bir şey yok. Öyle bir hissiyatım da yok. Oyuncularımda, Fenerbahçe'ye karşı hiç çekingenlik görmedim. Fenerbahçe'nin kalitesi ve tecrübesi ortada. Yedek kulübesi çok güçlü. Kulübeden nokta hamleler yapabildiler. Ancak takımım çok iyi mücadele etti. Dediğim gibi Fenerbahçe'yi bizden iki gömlek üstün olarak görmedim. Kendi kendimiz yenildik diyebilirim. Sakatlıklar yaşadık. İlk golden sonra kaçan fırsatımız vardı.  Fenerbahçe kalecisi Altay'a yapılandan dolayı çok kızgınım. Gereksiz bir hareket oldu. Kaleci kalktı devam etti. Neyse ki korkulacak bir şey olmadı. Maç iptal bile olabilirdi bu hareketten dolayı. Austria Wien'e yakışan bir hareket değildi. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!