comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Attila Szalai: "Fenerbahçe, Real Madrid gibi"

19 Ocak 2021, Salı 19:42
Attila Szalai:

Attila Szalai, Fenerbahçe'ye transfer olduktan sonra Macar basınına verdiği  röportajda, "Dünya yıldızlarının olduğu bir kulüpteyim. Kendimi Real Madrid'e gelmiş gibi hissediyorum." dedi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin yeni transferi Attila Szalai, Macar basınında Nemzeti Sport'a röportaj verdi. 

"KENDİMİ REAL MADRİD'E GELMİŞ GİBİ HİSSEDİYORUM"
Kendimi Real Madrid'e gelmiş gibi hissediyorum. Fenerbahçe'de olmak rüya gibi. Hep kendime inandım ve her gün daha iyi oyuncu olmak için çalışıyorum. 

"FENERBAHÇE TARAFTARLARININ VİDEOSUNU İZLEDİM"

Fenerbahçe - Ankaragücü maçını stadyumda izledim. Harika bir deneyimdi. Hava soğuktu ama güzel bir ortam vardı. Fenerbahçe taraftarlarına dair daha önce videolar izledim. Stadın atmosferini biliyorum. Umarım bir an önce salgın biter ve taraftarlarımızla birlikte mücadele ederiz. 

"FENERBAHÇE'DE DÜNYA YILDIZLARI VAR"

Mesut Özil bir dünya yıldızı. Transferinde çok büyük beklenti var. O da sabırsızlanıyor. Real Madrid'de boy gösteren dünya şampiyonu bir futbolcu. Fenerbahçe'de Mesut Özil, Luiz Gustavo başta olmak üzere dünya yıldızları var. Bu kadar büyük bir kulüpte olmam gerçekten inanılmaz bir şey. 

Kevin Varga ile görüştünüz mü?

"Evet görüştüm. Kendisine Süper Lig'i sordum. Lig ve takımlar hakkında çok şey söyledi. Son derece olumlu görüşler aldım. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra beni tebrik etti."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"