comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Atletico Madrid, Barcelona ve Manchester City Berke'nin peşinde

20 Mart 2019, Çarşamba 19:00
Atletico Madrid, Barcelona ve Manchester City Berke'nin peşinde

İspanya'da El Mundo Deportivo gazetesi, Atletico Madrid dışında Barcelona ve Manchester City'nin de Berke Özer'i yakından takip ettiğini yazdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin Altınordu'dan transfer ettiği fakat bu sezon A takımda forma şansı bulamayan genç kaleci Berke Özer, Atletico Madrid'in radarında. İspanyol basınının önde gelen gazetelerinden El Mundo Deportivo, Atletico Madrid'in genç bile bekçisini yakından takibe aldığını yazdı. 


Fenerbahçe Haberleri: Berke Özer'in Atletico Madrid'e transferi


Fenerbahçe'nin büyük umutlarla Altınordu'dan transfer ettiği ve Başkan Ali Koç'un uzun vadeli bir transfer olarak gördüklerini açıkladı ve gelecekte Fenerbahçe'nin kalesinde uzun yıllar forma giymesini beklediği Berke Özer, Atletico Madrid'in radarında. El Mundo Deportivo, Berke Özer'in yeni Jan Oblak veya Courtois potansiyelinde olduğunu, özellikle fiziksel yönüyle Courtouis'a benzediğini yazarken Atletico Madrid'in genç kaleciyi yakından takip ettiğini yazdı. 


Söz konusu haberde Berke Özer'in modern futbola uyum sağlayan fiziksel yönüyle potansyel vadeden bir kaleci olduğunu, yine Berke Özer'in Atletico Madrid dışında Barcelona ile Manchester City'nin de radarında olduğu öne sürüldü. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)