comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Astrolog Nuray Sayarı, Fenerbahçe için tarih verdi

02 Ekim 2018, Salı 00:56
Astrolog Nuray Sayarı, Fenerbahçe için tarih verdi

Ünlü astrolog Nuray Sayarı, Spor Toto Süper Lig'in şampiyonluk adaylarından Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin durumunu değerlendirdi. 

FutbolArena - Ünlü astrolog Nuray Sayarı, Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın geleceklerini yorumladı.

Beyaz TV'nin konuğu olan Nuray Sayarı, Fenerbahçe'nin Aralık ayından sonra başarılı olacağını, Beşiktaş'ın ise enerjisinin düşük olduğu ve Şenol Güneş'in ayrılacağını öngördüğünü ifade etti. 
Fenerbahçe ne zaman toparlanacak?

Fenerbahçe toparlanacak. Ali Koç başarılı olacak. Aralık ayına kadar yorucu bir süreç. Aralık ve sonrası tamamen enerji değişecek. Ali Koç'un enerjisi inanılmaz güçlü. Uzun yıllar Fenerbahçe'nin başında kalacak. Çok da büyük başarılara taşıyacak kulübü. 

Ersun Yanal Fenerbahçe'ye gelir mi?

Ersun Yanal hemen değil ama zaman içinde olabilir ama büyük katkı sağlar. 

Fatih Terim'i nasıl buluyorsunuz?

Fatih Terim inanılmaz güçlü bir enerjiye sahip. Allah uzun ömürler versin. İnsanlar misyonlarıyla doğarlar. İşini o kadar aşkla yapıyor ve o kadar doğru taşıyor ki, terazi enerjisi taşıyor birey olarak. Uzun yıllar Fatih Terim devam edecek. Porto maçı çekişmeli ve mücadeleli geçer. Çok ses getirir Porto maçı. Başarı getirir mi dersek çok büyük bir başarı getirmez. 

Beşiktaş'ı nasıl görüyorsunuz?

Beşiktaş'ta enerji kaybı var. Ben bu sene takımlar arasında Galatasaray'ın enerjisini yüksek görüyorum. Fikret Orman'ın enerjisinde düşüş var. İnşallah geçici bir süreçtir ve toparlanır. Şenol Güneş'in düzeni değişebilir. Ayrılık olası dahilinde. Ani bir yol ayrımına girebilir. Kesinlikle yollar ayrılacak. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.