comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Arteta'dan Mesut Özil açıklaması!

11 Ocak 2021, Pazartesi 13:45
Arteta'dan Mesut Özil açıklaması!

Arsenal'de menajer Arteta, Mesut Özil'in geleceği hakkında konuştu.

FutbolArena Dış Haberler - Arsenal Teknik Direktörü Miken Arteta, düzenlediği basın toplantısında Mesut Özil ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcunun transferiyle ilgili herhangi bir gelişme olmadığını kaydeden genç çalıştırıcı, "Kulüp ve oyuncu için en iyi çözümü bulmaya çalışıyoruz" dedi.

"MESUT KONUSUNDA BİR DEĞİŞİKLİK YOK"
Mesut Özil'in geleceği hakkında konuşan Arteta, "Mesut konusunda henüz bir değişiklik olmadı. Kulüp ve oyuncu hakkında en iyi çözümü bulmaya çalışıyoruz. Karar verildiğinde bunu açıklayacağız. Durumu bir şekilde çözeceğiz." dedi.

"ÜZGÜNÜM AMA TWITTER KULLANMIYORUM"
Mesut Özil'in Twitter'da soru-cevap oturumunu takip edecek misiniz?" sorusuna ise "Üzgünüm ama Twitter kullanmıyorum ve takip etmiyorum. Mesut bu etkinliği daha öncelerde de yapmıştı, bu yüzden şaşırmadım" ifadelerini kullandı.

"KADRO DIŞI KALMAK ZORDUR"
Mesut Özil'in kadro dışı kalmasıyla ilgili soruya da yanıt veren Arteta, "Kadro dışı kaldığınızda bu durumun üstesinden gelebilmek her zaman zordur. Kadroda olmayan oyuncuya sahip olmak da zor. Çünkü onların iyi antrenman yapmalarına, motive edilmelerine katkıda bulunmanız gerekiyor. Bu süreci en iyi şekilde yönetmeye çalıştık." dedi.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"