comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Arjen Robben ve Frank Ribery, Türkiye'ye gelir mi? Fatih Demireli yorumladı

08 Ocak 2018, Pazartesi 13:35
Arjen Robben ve Frank Ribery, Türkiye'ye gelir mi? Fatih Demireli yorumladı

Adı her transfer döneminde Türk takımlarıyla anılan Arjen Robben ve Frank Ribery ile ilgili spor yazarı Fatih Demireli, FutbolArena'ya önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Arjen Robben ve Frank Ribery, Bayern Münih'te çok önemli başarılara imza atarken artık Alman devinde belki de son sezonunu yaşıyor. Socrates Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Demireli, Arjen Robben ile Franck Ribery'nin Türkiye'ye transfer olma ihtimallerini değerlendirdi.
 

Ribery ve Robben'in Süper Lig'e transfer olacak mı?


Fatih Demireli her 2 oyuncunun da Bayern Münih'teki son 10 seneye damga vurduğunu belirterek, Robben'in 1 sezon daha Bayern Münih'te kalabileceğini vurguladı.

Fatih Demireli, iki futbolcunun 35 yaşına doğru yaklaştığına değinerek, Bayern Münih'in bir değişim içine gireceğini söyledi.
"ROBBEN TÜRKİYE'DE FARK YARATIR"

Fatih Demirel, bu iki oyuncunun Türkiye'ye trnasfer olma ihtimaline ilişkin, "Son 10 yılın en önemli 2 Bayern Münih yıldızının sözleşmeleri sona eriyor. Bence ikisinden biri takımda kalacak. Bu isim de bence Robben olacak. Ribery'nin gitme durumu olabilir. İkisi de yaşlı ve artık Bayern Münih de bir değişim istiyor. Robben 1 sene daha takımda kalabilir. Ondan sonra Türkiye'ye gelme ihtimali olabilir. Robben, 36 yaşında da gelse Süper Lig'de çok büyük fark yaratır" diye konuştu.

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)