comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Arda Güler, Real Madrid yolunda! Barcelona'ya transfer çalımı

05 Temmuz 2023, Çarşamba 01:11
Arda Güler, Real Madrid yolunda! Barcelona'ya transfer çalımı

İngiltere basını Arda Güler'in Barcelona ile Real Madrid arasındaki seçimini yaptığını yazdı. İddiaya göre Arda Güler, Real Madrid'i seçti.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin genç yıldızı Arda Güler için karar günü geldi. İspanya devleri Barcelona ve Real Madrid'i peşine takan Arda'nın seçimini yaptığı iddia edildi.

İngiliz basınından The Athletic'in haberine göre Arda Güler, Real Madrid'i seçti. Barcelona'dan da yoğun ilgi gören milli futbolcunun tercihini Real Madrid'den yana kullandığı öne sürüldü.
"TRANSFERİN BEDELİ 20 MİLYON EURO'DAN FAZLA OLACAK"

Ünlü muhabir Fabrizio Romano, Real Madrid'in Arda Güler için yaptığı son teklifin bonuslarla beraber 20 milyon euro'dan fazla olduğunu yazdı. Öte yandan Arda'nın Fenerbahçe ile sözleşmesinde yer alan madde nedeniyle, bir sonraki satıştan sarı lacivertli kulübe %20 pay verileceği aktarıldı.

KİLİT NOKTA MODRIC VE KROSS İLE YAPILAN GÖRÜŞME Mİ?

Gazeteci Volkan Demir ise konu hakkında, "Arda'nın kararını Barcelona'dan Real Madrid'e çeviren en önemli etken Luka Modric ve Toni Kroos ile yaptığı görüşmeler oldu. Luka Modric'in yaptığı görüşmede Arda'ya "Gelecek sezon yokum, formamı sana devretmek istiyorum" dediğini öğrendim." ifadelerini kullandı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!