comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ankaragücü'nden sert tepki! "Bir sinema filmi oynanıyor"

15 Nisan 2023, Cumartesi 23:25
Ankaragücü'nden sert tepki!

Ankaragücü Basın Sözcüsü Hüseyin Aytekin, Fenerbahçe maçının ardından "akip takımın 3-4 yöneticisi tarafından hakarete varan sözlerle maçı yönetmeye başlayan bir hakem. Böyle bir baskıyla bu hakemlerin doğru karar vermesi mümkün değil. Bir senaryo yazılmış. Bir sinema filmi oynanıyor". açıklamasını yaptı. 

FutbolArena - Ankaragücü Basın Sözcüsü Hüseyin Aytekin, Fenerbahçe maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu ve çok sert tepki gösterdi. 

ANKARAGÜCÜ BASIN SÖZCÜSÜ HÜSEYİN AYTEKİN'İN AÇIKLAMALARI
Rakip takımın 3-4 yöneticisi tarafından hakarete varan sözlerle maçı yönetmeye başlayan bir hakem. Böyle bir baskıyla bu hakemlerin doğru karar vermesi mümkün değil. Bir senaryo yazılmış. Bir sinema filmi oynanıyor. Hakem, rakip takım yöneticileri tarafından hakaretler işitiyor ve bu baskıyla sahaya giriyor. Bu hakem nasıl maç yönetecek? Nasıl olacak bu iş? Türk futbolundan bu elleri nasıl çekeceğiz? Sabrımız kalmadı. Bakın bugün hakem soyunma odasına zor gitti. Anadolu'da bunu hakeme yapamazsınız. Maalesef burada bu kurallar esnetiyor. Belli birkaç takım için ligi dizayn etmek doğru mu? Türk futbolu böyle ilerlemez.Fenerbahçe bugün böyle bir penaltıyla 3 puanı aldı. Vicdanı çok rahat mı?"

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!