comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Altay Bayındır'dan erzak yardımı akımı! Katılan futbolcular

27 Mart 2020, Cuma 20:51
Altay Bayındır'dan erzak yardımı akımı! Katılan futbolcular

Fenerbahçe kalecisi Altay Bayındır'ın sosyal medyadan başlattığı erzak yardımı akımına birçok futbolcu katıldı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de forma giyen kaleci Altay Bayındır koronavirüs nedeniyle mağduriyet yaşayan aileler için harekete geçti. Altay Bayındır'ın sosyal medyadan başlattığı erzak yardımı akımına birçok futbolcu destek verdi.
 

Türk futbolculardan erzak yardımı paylaşımları


Altay Bayındır'ın "Hep beraber savaşarak aşacağımız bu dönemde evde kal Türkiye! Bu zorlu süreçte ben de üstüme düşeni yapmak istiyorum ve 1000 kişinin erzak ihtiyacını karşılıyorum. Umut Nayir ve İlhan Parlak siz de var mısınız?" mesajıyla başlattığı akım sosyal medyada çığ gibi büyüdü.

UMUT NAYİR (BEŞİKTAŞ)
"Bu hassas düşüncen ve nazik davetin için teşekkürler Altay kardeşim. Davetini kabul ediyorum ve ben de bu zorlu süreçte ihtiyaç sahibi 1000 ailenin erzak ihtiyacını karşılıyorum. Hep beraber savaşarak bu sıkıntıları da atlacağımıza inanıyorum."

OKAN KOCUK (GALATASARAY)
"Bu güzel davet için teşekkür ederim Umut kardeşim. Davetini kabul ediyor, ben de bu süreçte 1000 ailenin erzak ihtiyacını karşılıyorum. Hep beraber bu zorlu sürecin üzerinden en kısa sürede geleceğiz."

İLHAN PARLAK (ANKARAGÜCÜ)

"Böyle zorlu bir süreçte bu güzel düşüncen için teşekkürler Altay kardeşim. Davetini kabul ediyorum ve bende 1000 ailenin erzak ihtiyacını karşılıyorum."

FURKAN SOYALP (GAZİANTEP FK)

"Geçirdiğimiz bu zor günleri hep beraber atlatacağız. Altay ve Umut, davetinizi kabul ediyorum ve bu ince düşünceniz için sizi tebrik ediyorum. Ben de 1000 ailenin erzak ihtiyacını karşılıyorum."

Yerli futbolcuların sürdürdüğü akımda, her bir davet kabulünde başka bir futbolcuya da erzak yardımı çağrısı yapılıyor.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)