comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Altay Bayındır, Valencia ve Gustavo'nun son durumu

30 Ekim 2021, Cumartesi 22:10
Altay Bayındır, Valencia ve Gustavo'nun son durumu

Fenerbahçe'de Altay Bayındır, Enner Valencia ve Luiz Gustavo sakatlıkları nedeniyle Konyaspor maçını tamamlayamadılar.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 11. haftasında Konyaspor'a deplasmanda 2-1 mağlup oldu. Fenerbahçe ikinci yarıda üst üste yaşanan sakatlıklar ile taraftarlarını endişelendirdi. Fenerbahçe'de Altay Bayındır, Enner Valencia ve Luiz Gustavo sakatlıkları nedeniyle Konyaspor maçını tamamlayamadılar.

ALTAY BAYINDIR GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Fenerbahçe'de ilk olarak Luiz Gustavo sakatlığı nedeniyle 58. dakikada oyundan çıkmak zorunda kaldı. 72. dakikada bu kez Altay Bayındır acı içinde tedavi görürken, gözyaşlarıyla sahayı terk etti ve yerini Berke Özer'e bıraktı. 

80. dakikada Fenerbahçe, Enner Valencia ile maçtaki üçüncü sakatlık vakasını yaşadı. Oyundan çıkan Kolombiyalı futbolcu, sedyeyle hastaneye götürüldü. Bu dakikadan önce 5 değişiklik hakkını kullanan Fenerbahçe, Konyaspor maçını 10 kişi tamamladı.

ALTAY BAYINDIR'DA SEVİNDİRİCİ GELİŞME

Edinilen bilgiye göre ilk kontrolünde herhangi bir kırığa rastlanmayan Altay Bayındır'ın durumu yarın çekilecek MR sonrası belli olacak.

İstanbul'a dönüş hazırlıklarında Gustavo sekerek, Enner Valencia ise koltuk değnekleriyle yürüdü. Altay Bayındır, Enner Valencia ve Luiz Gustavo'nun sağlık durumları hakkında kulüpten açıklama gelmesi bekleniyor.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!