comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Altay Bayındır: "Çok üzgünüm, daha hızlı ve güçlü döneceğim"

02 Kasım 2021, Salı 18:31
Altay Bayındır:

Altay Bayındır, "İnanıyorum, öngörülenlerden daha hızlı ve çok daha güçlü döneceğim takımıma." ifadelerini kullandı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Konyaspor ile oynadığı maçta omzundan sakatlanan ve ameliyat olan Altay Bayındır, sosyal medya hesabından duygusal açıklamalarda bulundu.

"KALBİMİN EN DERİNİNDEN ÜZGÜNÜM"
"Cuma günü Konya maçı için yola çıkarken, en büyük motivasyonum, takımıma, arkadaşlarıma daha fazla katkı vermek; daima arkamda dimdik duran camiamı mutlu etmekti. Maalesef olmadı. Cumartesi günü Konya'da saha içinde sakatlıktan bağımsız olarak hissettiklerim, bugün hala canımı acıtıyor. Üzgünüm, gerçekten kalbimin en derininden üzgünüm.

"DAHA HIZLI VE GÜÇLÜ DÖNECEĞİM"

"Takımımdan böylesi önemli bir dönemde ayrı kalmak, mutluluğu da mutsuzluğu da paylaşamamak çok büyük bir yalnızlık. Ameliyatı yapan doktorumuz, başarılı bir ameliyat geçirdiğimi söyledi. İnanıyorum, öngörülenlerden daha hızlı ve çok daha güçlü döneceğim takımıma."

"YAKINDA YENİDEN GÖRÜŞMEK ÜZERE"

"Bu süreçte, güzel dileklerini, dualarını esirgemeyen ve beni bir saniye olsun yalnız bırakmayan Büyük Fenerbahçe Ailem başta olmak üzere, tüm sporseverlere içten ilgi ve destekleri için teşekkür ederim. Yakında yeniden görüşmek üzere…"

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!