comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Altay Bayındır, Beşiktaş derbisinde devleşti! Maç sonu gözyaşları

21 Mart 2021, Pazar 21:26
Altay Bayındır, Beşiktaş derbisinde devleşti! Maç sonu gözyaşları

Beşiktaş karşısında net pozisyonlara geçit vermeyen Altay Bayındır, bu sezon en çok kurtarış yaptığı derbiyi oynadı.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'in 31. haftasında konuk ettiği ezeli rakibi Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldı. Fenerbahçe'nin milli kalecisi Altay Bayındır, Beşiktaş karşısında bu sezon en çok kurtarış yaptığı derbiyi oynadı.
 

Altay Bayındır Beşiktaş derbisinde kaç kurtarış yaptı?


Altay Bayındır, Fenerbahçe'nin Vodafone Park'ta Beşiktaş'a konuk olduğu dev derbide 6 kurtarışa imza attı. Sadece Vida'nın kafa vuruşuna engel olamayan Altay Bayındır, sezonun en iyi derbi performansını sergiledi. Altay Bayındır bu sezonki diğer derbilerde Galatasaray'a karşı 5, Trabzonspor'a karşı ise 4 kurtarışla oynamıştı.

ALTAY BAYINDIR GÖZYAŞLARINA ENGEL OLAMADI
Öte yandan Altay Bayındır, derbi sonrası gözyaşlarıyla dikkat çekti. Lider Beşiktaş'a karşı gösterdiği performansa rağmen kazanamamnın üzüntüsünü yaşayan Altay Bayındır'ı Fenerbahçe antrenörü Volkan Demirel'i teselli etti.

ERSİN DESTANOĞLU'DAN ALTAY BAYINDIR'A TEBRİK

Beşiktaş kalecisi Ersin Destanoğlu maç sonu beIN SPORTS'a verdiği demeçte "Altay'ı tebrik ediyorum. Çok iyi kurtarışlar yaptı. Oynadığımız futbol bence bu ligin üstünde. 3 puanı almak isterdik ama son dakika golüyle 2 puan kaybettik. Mücadeleyi bırakmayacağız." dedi.

ALTAY BAYINDIR'IN AÇIKLAMALARI

Üzüldük, devam edeceğiz. Mutlak galibiyetle gelmiştik. Beraberlikle dönüyoruz. Hiçbir şey bitmiş değil. Hatalarımızdan ders çıkaracağız. Daha özverili şekilde yapmamımız gerekenleri yapmaya çalışarak yolumuza devam edeceğiz.  Biz Fenerbahçeyiz! Rakibimizden daha etkili olmalıyız. Son dakikalarda duygu yoğunluğu yaşadım. Duygusal anlamda yoğun hisler yaşadım. Bu da dışa vurdu. Dediğim gibi. Biz Fenerbahçeyiz! Bizim kaybetmeye, berabere kalmaya lüksümüz yok. Her zaman galibiyet parolasıyla çıktığımız maçtan üstünlükle galip gelmeliyiz. Bugün 1 puan aldık. Bundan sonraki maçlara da ciddiyetle, hataya yer vermeden devam edeceğiz. 

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"