comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Altan Tanrıkulu, FutbolArena'ya konuştu! 'Beşiktaş kendi derdine yansın'

17 Mayıs 2018, Perşembe 17:55
Altan Tanrıkulu, FutbolArena'ya konuştu! 'Beşiktaş kendi derdine yansın'

Spor yorumcusu Altan Tanrıkulu, FutbolArena'ya Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili önemli sözler sarfetti. Altan Tanrıkulu, Fenerbahçe'nin halen şampiyonluk şansının olduğunu vurguladı.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de son hafta maçları heyecanı için geri sayım devam ederken Spor yorumcusu Altan Tanrıkulu, FutbolArena'ya gündeme ilişkin önemli ifadelerde bulundu.

Altan Tanrıkulu, Beşiktaş, Galatasaray ve Beşiktaş ile ilgili kısa kısa değerlendirmeler yaptı.
 

Altan Tanrıkulu'nun şampiyonluk tahmini


Spor yorumcusu Altan Tanrıkulu, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada ligde Fenerbahçe'nin hala şampiyonluk şansının olduğunu söyledi. İşte Altan Tanrıkulu'nun sözlerinden öne çıkanlar
"ŞAMPİYONLUK GALATASARAY'A YAKIN AMA..."

Şampiyonluk Galatasaray'a çok yakın. Kazanırlarsa hayırlı uğurlu olsun. Normal bakıldığı zaman dünyada bu tür şampiyonlukların kaybedildiği pek görülmez. Göztepe'nin 5. iddiası olsaydı o zaman Göztepe'nin kazanmasını beklerdim. Sezonu Fenerbahçe 2. bitirirse içim burulur ama onların da halen şampiyonluk şansı var."AYKUT KOCAMAN'IN BÜYÜK PAYI VAR"

Aykut Kocaman'ın yürekliliği, kişiliği ve Fenerbahçeliliği ile ilgili herhangi bir şey söyleyemem. Beşiktaş ile oynanan olaylı maçta cesaretini, yüreğini ve düşüncelerini ortaya koymasa sadece yönetime bakarak belki o karar alınmamış olacaktı. Alınsa bile kamuoyu desteği bu kadar kuvvetli olmayacaktı. Aykut Kocaman'In çok büyük payı vardır. Açıkça söyledi, kan göremedim diye. Biz de göremedik. 

"ŞENOL GÜNEŞ DIŞARDA KALSAYDI..."

Açık söyleyeyim. Ben o maçta olan biriydim. Eğer Şenol Güneş, içeri girmemesi gereken ve dışarda olması gereken bir ortamda dursaydı bütün artılar Beşiktaş lehine olacaktı. Hakem takdiri de dahil olmak üzere. Fenerbahçeli seyircilerin stattan boşaltılması gündeme gelebilirdi. Hakem de bekleyecekti. Hakemin bakış açısı Beşiktaş lehine gelişecekti. Mücadele 11'e 10 idi ama çokd a kötü bir Beşiktaş sahada yoktu. Fenerbahçe de çok pozisyon bulamıyordu. Ortada bir maçtı. Belki de turu geçecekti. Beşiktaş kendi derdine yansın.

Spor yorumcusu Altan Tanrıkulu, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Süper Lig'de son haftaya girilirken "FatihTerim, Fenerbahçe'yi geride bırakmak için kural tanımaz" ifadelerini kullandı.

"FATİH TERİM KURAL TANIMAZ"

Fatih Terim mert bir fanatik Galatasaraylı. Fenerbahçe'yi yenmek ve geride bırakmak için elinden gelen her şeyi yapar ve kural tanımaz. Çünkü Galatasaraylı. İşin doğası böyle. Birisi ortaya çıkıp da Fenerbahçe camiasını seviyoruz. Sevgi dolu bakıyoruz demesi gerçekçi değil. Biz sevgi böceği değiliz. Hepimiz yetişkin insanlarız. Önemli olan saygı göstermektir. 

Spor Toto Süper Lig Haberleri FutbolArena'da

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"