comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alper Potuk'tan Rizespor'a: 'Fenerbahçe'de kalıyorum"

29 Ocak 2020, Çarşamba 19:59
Alper Potuk'tan Rizespor'a: 'Fenerbahçe'de kalıyorum

Alper Potuk ile Melnjak'ın takas yoluyla gerçekleşecek transferi çıkmaza girdi. Alper, Çaykur Rizespor yönetimine Fenerbahçe'den ayrılmak istemediğini iletti. 

FutbolArena - Fenerbahçe kulübü sol bek transferinde Çaykur Rizespor'dan Melnjak'a karşılık olarak Alper Potuk'u takas yoluyla önerirken, yapılan görüşmelerin ardından transfer çıkmaza girdi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Alper Potuk & Melnjak takas transfer haberleri 


Alper Potuk, Çaykur Rizespor kulübüyle yaptığı görüşmede Fenerbahçe'den ayrılmak istemediğini söyledi. Alper'in bu kararının ardından transfer çıkmaza girdi. Çaykur Rizespor yönetimi ise bu şartlar altında Melnjak'ı bırakmak istemiyor. 

RİZESPOR'UN AÇIKLAMASI
Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır,"FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "Transfer konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Medyada Alper Potuk ismi dolaşıyor ama henüz onunla anlaşmadık. Başka isimler de gündemimizde var. Sportif Direktörümüz Yılmaz Bal, çalışmalarını sürdürüyor. Rizespor'un en yüksek verim alacağı oyuncuyu alacağız. Sadece Alper Potuk değil, başka oyuncularla da görüşüyoruz. Şartlar el verirse bir oyuncu almak istiyoruz." ifadelerini kullandı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"