comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alper Potuk'tan %40 indirim sonrası açıklama: "Fedakarlık!"

19 Ağustos 2019, Pazartesi 19:25
Alper Potuk'tan %40 indirim sonrası açıklama:

Fenerbahçeli Alper Potuk, sözleşmesindeki ücretten %40 indirime gitmesinin ardından açıklamalarda bulundu ve Fenerbahçe için fedakarlık yapmaya hazır olduğunu her zaman söylediğini dile getirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de devam eden sözleşmesinde %40 indirime giten Alper Potuk, Gazişehir Gaziantep maçı öncesi bu kararıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

"İNANMAYANLAR İNANMIŞLARDIR HERHALDE"
Fenerbahçe için fedakarlık yapmaya hazır olduğumu biliyorlardı. İnanmayanlar vardı. Artık inanmışlardır. Hep birlikte omuz omuza takımımızla birlikte şampiyonluğa gitmek istiyoruz. 

"ŞAMPİYONLUĞA YÜRÜMEK İSTİYORUZ"

Güzel bir kamp dönemi geçirdik bütün arkadaşlarımızla birlikte. Formayı kazanmak çok zor. Herkes de bu formaya ulaşmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Tek düşüncemiz olan şampiyonluğa yürümek istiyoruz. 

Alper Potuk bu karar sonrası instagram hesabından yaptığı paylaşımda ise, "Fenerbahçelilik, gerektiğinde elini taşın altına koymaktır. Taraftarlarımızın beklentilerini yeri geldiğinde karşıladım, yeri geldiğinde karşılayamadım. Bundan sonra birlik olma zamanı. Bu sene çubuklunun başarısı için son ana kadar mücadele edeceğiz." ifadelerini kullandı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!