comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alper Potuk: "Kasti tekmeler yedim."

28 Ocak 2018, Pazar 21:26
Alper Potuk:

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk, Trabzonspor maçının ardından kendisine yapılan faullere tepki gösterdi. 

FutbolArena - Süper Lig 19. haftasında Fenerbahçe ile Trabzonspor 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından Alper Potuk özellikle ilk yarıda kendisine yapılan faullere tepki gösterdi. 


Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe Alper Potuk'un yorumları


Alper Potuk maçın ardından yayıncı kuruluşa şunları söyledi:

"KAZANMAYA GELMİŞTİK"
Buraya %100 kazanmaya gelmiştik. Bunu maçın başından yediğimiz gole kadar tamamen hissettirdik. Şampiyonluk yolunda çok önemli bir deplasmandı, kazanmak istiyorduk. Golden sonra biraz dağıldık, serseri ataklar yaptık. Üzgünüz."

"KASTİ TEKMELER YEDİM"

Benim de anlamadığım bir şekilde maçın başından itibaren arkadan direkt ayağıma kasti basmalar oldu. Hiç kabul edilebilir şeyler değil. Hakem bunları görmemiş olabilir, bir şey söylemek istemiyorum."
 

Trabzonspor - Fenerbahçe Pereira - Alper Potuk pozisyonu


Süper Lig 19. haftasında oynanan Trabzonspor - Fenerbahçe maçının ilk yarısında hakem Ali Palabıyık tartışmaları kararlara imza attı. Özellikle Fenerbahçe taraftarlarının tepki gösterdiği pozisyonlardan biri de, Pereira ile Alper Potuk arasında yaşanan ikilli mücadeleydi. Pereira'nın yaptığı faulün ardından sarı lacivertli futbolcular Ali Palabıyık'ın kart göstermesi gerektiğini söylerken, taraftarlar ise bu karara tepki gösterdi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)