comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Şen'den Aziz Yıldırım'a Ali Koç çağrısı

13 Şubat 2018, Salı 22:46

Fenerbahçe'nin eski başkanı Ali Şen, TRT Spor canlı yayınında basın mensuplarının sorularına cevap verdi.

FutbolArena - Fenerbahçe taraftarlarının en sevdiği başkanlar arasında yer alan Ali Şen, sarı lacivertli takımın son durumu hakkında TRT Spor'da yayınlanan Basın Tribünü programında açıklamalarda bulundu. Ali Şen, Mayıs ayındaki kongrede aday olan Ali Koç ve mevcut başkan Aziz Yıldırım hakkında da konuştu.
 

Ali Şen'den Fenerbahçe sözleri


Sarı lacivertli taraftarlar ile ilişkisini değerlendiren Ali Şen, "Fenerbahçe taraftarlarının bana olan bağlılığının emsali yok" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe patronuyken en mutlu olduğu maçı açıklayan Ali Şen, "Fenerbahçe'de en mutlu olduğum maç, Manchester United'ı Old Trafford'da 1-0 yendiğimiz karşılaşmaydı" diye konuştu.
"BEN ALİ KOÇ'A OY VERECEĞİM"

Yaklaşan kongerede desteklediği ismi söyleyen Ali Şen, "Bana kime oy verecez diye soruyorlar. Aziz Yıldırım'ı sevmeseler de herkesten iyi başkanlık yaptı ama 20 yıl yeter. Keşke o da Ali Koç'a destek verse. Her Fenerbahçeli o görüntüye ağlar. Fenerbahçe'ye kim daha yararlı olacaksa ben onu desteklerim. Ben Ali Koç'a oy vereceğim. Büyük sermaye koyacağını biliyorum. Söyledi zaten. Sponsorluklar ve reklam olayı ile gerçekleşecek ama Türk sporunda görülmemiş bir sermaye girişi olacak. Onun vereceği parayla oluşturulacak kadro, Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi şampiyonu olabilir. Tabii kulübü borca da sokmamak lazım. Ben kulübü Aziz Yıldırım'a teslim ettim ama bankalara borçlandı. Uçan kuşa borcumuz var diyordu, ben aradım o kuşu ama bulamadım. Bazıları seçimi kaybetsin diye Fenerbahçe yenilsin istiyor. Sakın ha! Kimse Aziz Yıldırım'a istifa çağrısı da yapmasın, yakışmaz." sözlerini sarf etti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.