comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Palabıyık'tan Fenerbahçe'ye 2 penaltı! Kararlar doğru mu?

08 Kasım 2019, Cuma 21:37
Ali Palabıyık'tan Fenerbahçe'ye 2 penaltı! Kararlar doğru mu?

Fenerbahçe - Kasımpaşa maçında hakem Ali Palabıyık'ın kararlarını Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Süper Lig 11. haftasında Fenerbahçe ile Kasımpaşa karşı karşıya geldi. Sarı lacivertli takımın 2-1 önde tamamladığı ilk yarıda hakem Ali Palabıyık Fenerbahçe lehine 2 penaltı verirken, Kasımpaşalı futbolcu Karim Hafez ise itirazlardan dolayı ikinci sarı karttan kırmızı kart gördü. 

Fenerbahçe - Kasımpaşa maçında hakem Ali Palabıyık'ın kararlarını A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 
"FENERBAHÇE'NİN PENALTILARI DOĞRU KARAR"

Sezon başından beri VAR'ı konuşuyoruz ama bazılarının işine gelmiyor. VAR adaleti dağıtmak için VAR. Onun için geldi. 1. penaltıda hakem pozisyonu gördü ve penaltıyı verdi. VAR'a gitmedi. Bence de net penaltı. Kasımpaşalı bir oyuncunun gereksiz yere hareket. İkinci penaltıda ortalık yangın yerine döndü. Hakem pozisyonu göremedi. Biz gördük. Hem de biz gördük. Aslında burada VAR'ın şunu demesi lazım. Hoca penaltıyı ver demesi lazım. Çok net görünüyor. Hakem bulunduğu yer itibariyle 

"VAR'A GİDİNCE PUANINIZ MI DÜŞECEK?"

VAR'a gidince puanınız mı düşecek? Geçen hafta Vedat Muriqi'in pozisyonu da penaltıydı. Sadece penaltı değil. Kasımpaşa 10 kişi oynuyor. Kim atıldıysa ben onu zeka testine göndermek istiyorum. Karim Hafez. Hakem VAR'a gitti. VAR'ı gördü. Sen VAR'ı gördün mü hakeme itiraz ediyorsun? Penaltıyı yapan adam penaltıyı yaptığını biliyor. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)