comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'un yönetim listesinde kimler var? (Ali Koç kimdir, kaç yaşında?)

03 Haziran 2018, Pazar 18:50
Ali Koç'un yönetim listesinde kimler var? (Ali Koç kimdir, kaç yaşında?)

Ali Koç'un yönetim listesinde kimler var? Ali Koç hangi isimleri yönetimine aldı? Ali Koç kimdir, kaç yaşında? Ali Koç aslen nereli? Ali Koç yönetimine hangi isimleri aldı? Ali Koç'un yönetiminde olan iş adamları kimler?

Ali Koç kimdir, kaç yaşında? Ali Koç nereli? Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde hangi isimler var? Ali Koç'un yönetiminde olan isimler kimler? Ali Koç hangi isimleri yönetimine alacak? Ali Koç'un hayatıyla ilgili bilinmeyenleri sizler için derledik. Ali Koç hakkında sosyal medyada taraftarların merak ettikleri konuları derledik. 
 

Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde kimler olacak? (Ali Koç'un yönetimi 2018)


Ali Koç'un yönetim listesinde yer alan isimler de belli oldu. Ali Koç yönetimine aldığı isimlerle de dikkat çekti. Ali Koç'un yönetim listesinde TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik ismi öne çıktı. Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un listesinde yer alan isimler de belli oldu.

Semih Özsoy, Nevres Erol Bilecik, Mehmet Burhan Karaçam, Sevil Zeynep Becan, Şaban Erdikler, Mustafa Tankut Turnaoğlu, Fethi Pekin, Metin Şen, Turhan Şahin,Mustafa Kemal Danabaş, Acar Sertaç Komşuoğlu, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan, Burak Çağlan Kızılhan.

 

Ali Koç kimdir, kaç yaşında? Ali Koç eğitim hayatı


Ali Koç'un hakkında merak edilenleri bir araya getirdik. Fenrbahçe Başkan adayı olan Ali Koç 2 Nisan 1967 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Ali Koç'un annesinin adı Çiğdem, babasının adı Rahmi Koç. Ali Koç'un Ömer Koç ve rahmetli olan Mustafa Koç adında 2 abisi var. Ali Koç eğitim hayatının en önemli dönemlerini 1980 yılında Londra'da geçirdi. 1985 yılında Harrow School'dan mezun olan Ali Koç, 1989 yılında ABD'nin Houstan Teksas kentinde bulunan Rice Ünitesi'nden diplomasını aldı. Ali Koç, 1995-1997 yıllarında Amerika'da Boston Massachussetts Harvard Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamladı. Amerika'da birçok kuruluşta çalışan Ali Koç, ardından Koç Holding yönetim kurulu kurumsal iletişim ve bilgi grubu başkanlığına geçti.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.