comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'un sözlerini yayınlamayan gazetelere Fenerbahçe'den tepki

21 Şubat 2019, Perşembe 20:47
Ali Koç'un sözlerini yayınlamayan gazetelere Fenerbahçe'den tepki

Ali Koç'un Nihat Özdemir hakkında FB TV'de yaptığı açıklamaları yayınlamayan gazetelere Fenerbahçe'den sert tepki geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün eski yöneticisi Nihat Özdemir'in açıklamalarına FB TV aracılığıyla yanıt vermiş ve flaş ifadeler kullanmıştı. Fenerbahçe kulubü, Ali Koç'un geçen gün federasyon ile ilgili yaptığı açıklamalara, Hürriyet, Milliyet, Posta ve Fanatik gazetelerinde yer verilmemesini eleştirdi.
 

FB TV'den Hürriyet, Milliyet, Posta ve Fanatik'e tepki


FB TV'de bugün yapılan yayında spiker, Ali Koç'un sözlerini hatırlatarak Hürriyet, Milliyet, Posta ve Fanatik'e tepki gösterdi. FB TV'nin haber spikeri açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Sabah program toplantısını yaparken ve gazetelere bakarken önemli bir nokta dikkatimizi çekti. Bu açıklamalara ne yazık ki bugün Hürriyet, Milliyet, Posta ve tamamen spor odaklı bir gazete olan Fanatik'te yer verilmemişti. Bu açıklamalar normal şartlarda yapıldığı anlarda tüm sayfalarda paylaşılırdı. Ancak bu açıklamalar Hürriyet, Milliyet ve Fanatik'in internet sayfalarında da yayınlanmadı. Camiamıza bu konuda bilgi vermek için ekranlarımızda buna bir parantez açmak istedik. Fenerbahçe'nin bireyleri, sporcuları ve başkanına yönelik her gelişmeyi kulübümüz yayın kanallarından ve Fenerbahçe'ye yer veren diğer mecralardan takip edebilirler."
ALİ KOÇ'TAN NİHAT ÖZDEMİR'E CEVAPALİ KOÇ NELER DEMİŞTİ?

"Gazete açıklamaları hakkında yeniden Nihat Beyi aradım ve kendisine bu açıklamaları yapıp yapmadığını sordum. Kendisi inkar etmedi. Bu açıklamaları söylemek zorunda kaldığını ifade etti. Niye mecbur kaldığını dinlediğim zaman açıkçası üzülsem mi, şaşırsam mı, kızsam mı bilemedim. Aramızda geçen konuşmayı anlatmayacağım. Biz güvenmeyi hayatımız boyunca ilke edinmiş insanlarız. Anlaşılan bizim ifadelerimiz TFF'de ciddi rahatsızlıklara neden olmuş. Bu açıklamaları boşa çıkarmak için Nihat Bey kullanılmış veya Nihat Bey kendini kullandırtmış. Nihat Bey kendini bu duruma düşürmemeliydi. Şahsen çok üzüldüm."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)