comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'un Fenerbahçe'ye olan maddi katkısı! (Ali Koç Fenerbahçe'ye ne kadar para verdi?)

11 Mayıs 2018, Cuma 23:53
Ali Koç'un Fenerbahçe'ye olan maddi katkısı! (Ali Koç Fenerbahçe'ye ne kadar para verdi?)

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un, Aziz Yıldırım'ın kendisi hakkında "Bu kulübe para vermez." sözleri üzerine geçtiğimiz haftalarda başlattığı çalışmayı FutbolArena, okuyucularına duyururken Ali Koç da Bostancı Gösteri Merkezi'nde kongre üyeleriyle bir araya geldiği gecede resmen açıkladı. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, kongre üyeleriyle bir araya geldiği gecede Aziz Yıldırım'ın kendisi hakkında söylediği, "Cimri. Para vermez ve kaçar." sözlerine, "3 Temmuz veya sizin istediğiniz bir tarihten itibaren kulübe kim ne kadar para vermiş, resmi defterleri açalım." şeklinde cevap verdi. 


Ali Koç Fenerbahçe'ye kaç para verdi?


FutbolArena'nın 30 Nisan'da duyurduğu haberde (DETAYLAR) Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, Aziz Yıldırım'ın "Kulübe para vermez." sözleri üzerine ciddi bir çalışma başlatmıştı. Yöneticilik yaptığı dönemlerin dışında kulübe verdiği maddi destek ve yarattığı kaynaklarla ilgili rapor hazırlayan Ali Koç bu rakamları basına açıklayacak. Edilinen bilgilere göre Ali Koç'un çıkaracağı rakam oldukça ciddi bir seviyede olacak.


Ali Koç Aziz Yıldırım'a ne dedi?


"Adaylık açıklamasına kadar bir sürü yakıştırmalar oldu. Parasal konularda başkanımız ve bazı yöneticilerimiz, "Cimridir, para vermez. Sponsor olmuyor." iftiralarına değinme ihtiyacı duyuyorum. Fenerbahçeli yönetici yaptığı maddi katkıyı konuşmaz, geri de istemez. Ben de bu şekilde bugüne kadar hep böyle davrandım. Bu konulara girmek de beni üzüyor. Girmeyince de, mütevazi ve saygımızı sanki biraz yanlış algılıyorlar. Bu söylemlerinizi devam ettireceksiniz size çok açık bir çağrım var. Gelin 3 Temmuz'dan bu yana veya sizin belirleyeceğiniz tarihten bu yana kulübümüze kim ne vermiş resmi bakalım."
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"