comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'u kızdıran olay! 'Yapmayın'

23 Şubat 2018, Cuma 13:55
Ali Koç'u kızdıran olay! 'Yapmayın'

Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç, kendisini destekleyen kongre üyelerine uyarılarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'de şampiyonluk yarışına devam ederken bir yandan da camiada yapılacak olan başkanlık seçimini konuşuluyor. Sarı lacivertli kulüpte adaylığını açıklayan ve çalışmalarını sürdüren Ali Koç'tan kendisini destekleyen kongre üyelerine bir uyarı geldi.

"SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞMAYIN"
Konre üyeleri ile çeşitli organizasyonlar çerçevesinde toplantılar yapan Ali Koç'un burada söylediği sözlerin sosyal medyada paylaşılmasından rahatsız olduğu ifade edildi. Kongre üyeleriyle geçtiğimiz günlerde bir kez daha görüşen Ali Koç, basına kapalı olarak yapılan toplantılarda kullanılan ifadelerin sosyal medyada paylaşılmasının kendisine zarar verdiğini söyledi. Üyelerden bu konuda hassasiyet beklediğini ifade eden Koç, yapılan paylaşımların farklı şekillerde verilmesinin yanlış olduğunu vurguladı.


Ali Koç'un Fenerbahçe açıklamaları


Başkan adayı Ali Koç'un sosyal medyadaki Fenerbahçeliyiz isimli seçim hesabından yayınlanmayan ve FutbolArena'nın ulaştığı o açıklamalar şu şekilde:

"KARINLARINDAN KONUŞUYORLAR"

Düello çağrısı yapan Ali Koç, "FB TV'de karşılıklı tartışabilmemiz için Aziz başkana mektup yazmaya düşünüyorum. Karınlarından konuşuyorlar. Aziz Yıldırım benim bu topa gireceğimi düşünmüyordu. Bir gün bana bir şey olursa kulübü kurdu kuşa emanet etmeyin demişti. Ben kurt muyum, kuş muyum?" dedi. 

Futbol takımındaki eksikliğe değinen Ali Koç, "Keşke futbolun başına basketboldaki Obradovic gibi birini bulabilsek" diye konuştu.

"BİZİ APTAL ZANNEDİYORLAR"

Bedelsiz üyelik eleştirilerine tepki gösteren Ali Koç, "Bedelsiz üye olayında bizi aptal zannediyorlar herhalde. Binlerce bayimiz var, hepsini üye yapabileceğimizi bilmiyorlar mı acaba? Bizi bu yollardan geçirmesinler." ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.