comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Volkan Demirel açıklaması: "Her şey ona bağlı"

07 Ekim 2018, Pazar 17:21
Ali Koç'tan Volkan Demirel açıklaması:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, başta Volkan Demirel olmak üzere kadro dışı bırakılmalarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Medipol Başakşehir maçı öncesi kulüp televizyonu FB TV'ye yaptığı açıklamada kadro dışı bırakılmalarla ilgili konuştu. 


Fenerbahçe Haberleri: Volkan Demirel neden kadro dışı bırakıldı?


Başkan Ali Koç'un açıklamaları şu şekilde:

"ÖFKEYLE ALINMIŞ KARARLAR DEĞİL"
Son yaşanan gelişmeler çerçevesinde, derinlemesine tartışılmış ve plan çerçevesinde alınmış bir kararlardır. Aslında bugün size söylemek istediğim, aldığımız kararlar doğrultusunda Salı gününe kadar detaylı açıklama yapacağım. 3 oyuncumuzla aldığımız kararlar, öfkyle alınmış kararlar değildir. 

"VOLKAN'IN TAVRI BELİRLEYECEKTİR"

Onlar da ifade ettiğim gibi Salı günü yapacağım açıklamalarda etraflıca anlatacağım. Kaptanımız Volkan Demirel'e özel bir parantez açmak istiyorum. Vefasızlıktan bahsedenler var. Medyanın, spekülasyonların, iddiaların dolduruluşlarına kimse gelsin. Volkan Demirel 15 yıldır Fenerbahçe'ye hizmet eden, efsane futbolcularımızdan biridir. Tarihe de öyle geçecektir. Bir de bu işe Ali Koç gözüyle bakış açısı var. Volkan benim çok sevdiğim, eski tanıdığım bir insan. Ailece evine gittiğim ilk ve tek oyuncudur. İşin Fenerbahçe ve Ali Koç tarafı var. Volkan Demirel'in kadro dışı bırakılmasının ciddi sebepleri var. Bu konunun nereye gideceği kaptanımızın hal ve tavrına, hata yaptığını düşünüyorsa özür dilemesine bağlıdır."

"VOLKAN DEMİREL'İN KENDİ KARİYERİNE YAKIŞIR ŞEKİLDE DEVAM ETMESİ..."

Hem Volkan, hem de diğer iki futbolcumuz bizim kontratlı oyuncularımız. Vefanın ne demek olduğunu ben gayet iyi bilirim. Ancak en büyük vefayı da Fenerbahçe hak eder. İlerleyen süreçlerde neler olacağı, Volkan Demirel'in tutumuna bağlı. Volkan Demirel'in kendi kariyerine yakışır şekilde devam etmesi ve zamanı gelince hak ettiği şekilde sonuçlandırması en büyük isteğim. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.