comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan üyelere çağrı! (Fenerbahçe aidat borç durumu sorgulama)

09 Mart 2018, Cuma 15:43

Fenerbahçe'de haziran ayında yapılacak seçimlerde üyelerin oy kullanması için aidat borçlarının ödenmesi yönünde çağrı yapılıyor. Fenerbahçe aidat borç sorgulama sistemi açıldı.

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışına devam ederken bir yandan da seçimle ilgili gelişmeler yaşanıyor. Sarı lacivertlilerde başkan Aziz Yıldırım henüz resmen adaylığını açıklamasa da seçim çalışmalarını yürütüyor. Ali Koç da üyelerle çeşitli organizasyonlarda bir araya gelmeye devam ediyor.
 

Fenerbahçe aidat borç durumu sorgulama ve ödeme


Fenerbahçe'de kongre üyelerinin büyük bölümünün aidatlarını ödemediği konuşuluyor. Bu üyeler aidatlarını ödememeleri halinde kongrede oy kullanamayacaklar. Bu çerçevede başkan adayı Ali Koç'un sosyal medyada oluşumlarından üyelere aidatlarını ödeme yönünde çağrı yapılıyor.

Fenerbahçe Kulübü, aidat borcu sorgulama ve ödeme sistemini devreye sokarak üyelerine internet ortamında aidatlarını yatırma imkanı sundu. Sarı lacivertli kulübün kongre üyeleri internetten Fenerbahçe aidat borcu ödeme sayfasından borçlarını sorgulatarak ödeme yapabilecekler.
ALİ KOÇ'UN SOSYAL MEDYA EKİBİNDEN ÇAĞRI

Ali Koç'un sosyal medya ekibi olan Fenerbahçeliyiz hesabından da konuyla ilgili üyelere çağrı yapıldı.Fenerbahçe aidat borcu sorgulama ve ödeme için tıklayın!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.