comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan transfer müjdesi: "3 veya 4 transfer olacak"

20 Ağustos 2021, Cuma 00:52
Ali Koç'tan transfer müjdesi:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, HJK Helsinki maçının ardından taraftarlara transfer müjdesi verdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında HJK Helsinki'yi 1-0 mağlup etti. 

Maçın ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç açıklamalarda bulundu. 
"YOK EFENDİM FORMA ŞÖYLEYMİŞ, ARMA YOKMUŞ"

Daha Adana Demirspor maçı başlamadan yıpratma kampanyası başladı. Kimlerin başlattığını biliyoruz. Çok çabuk gaza geliyorlar. Ben kolay kolay yıpranmam da. Takım ve teknik kadro olarak yıpranmaya daha müsaitler. Dün bir forma izledik. Yok efendim forma şöyleymiş, arma yokmuş. Bence bu senenin en güzel formalarıyla çıktık. 

"İMZALAR ATILMADAN BİR ŞEY AÇIKLAMIYORUZ"

3 senedir beraberiz. Bir şeye imza atmadan açıklamıyoruz. Sizlere haber sığdırmıyoruz. Bizim yoğurt yiyişimiz bu şekilde. Taraftarlarımız rahat olsun. Okudukları haberlere bizden çıkmadıkları sürece itibar etmesin. Sizlere de hak veriyorum, haber yapmanız gerekiyor. Spekülasyon bu işin doğasında var. Ancak biz imza atılmadan hiçbir şey açıklamıyoruz. 

"ÜSTÜMÜZDE BİR UĞURSUZLUK VAR"

Sistem yavaş yavaş oturuyor. Transferlerde rahat oturun. Tesadüfe dayalı bir sessizlik değildir. Ağustos ayının ikinci yarısında ciddi fırsatlar çıkacaktır, sabredin dedik. Serdar Dursun ile Valencia'nın sakatlıkları beklenmedik şekilde oldu. Novak ve İrfan Can'ın umarım ciddi sakatlık sorunları yoktur. Kampı kazasız, belasız, sakatlıksız atlattık derken arka arkaya önemli oyuncularımız sakatlandı. Üstümüzde bir uğursuzluk var.

"3 VEYA 4 TRANSFER OLACAK! PELKAS SATILMAYACAK"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, transferle ilgili olarak ise, "En az 3, hesabı doğru yapabilirsek 4 transfer olacak. Limitlerle ilgili sorunumuz yok. Sadece UEFA'nın FFP kuralları var ve bunun üzerine çalışıyoruz." derken, Pelkas ile ilgili gelen soruya, "Dedikoduları siz yaratıyorsunuz. Pelkas satılmayacak." dedi. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!