comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Trabzonspor'a sert tepki! "Meydanı boş buldular"

03 Mayıs 2022, Salı 16:55
Ali Koç'tan Trabzonspor'a sert tepki!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün geleneksel bayramlaşma töreninde açıklamalarda bulundu. Ali Koç, "Ülkemizin en büyük kulübü olan Fenerbahçe'nin kuruluşunun 115. yılını ve Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün kulübümüzü ziyaretinin 104. yıldönümünü kutluyorum" dedi.

"HADSİZLİK, ŞIMARIKLIK, ÇEKEMEMEZLİK"
"Cumartesi günü izlediğimiz hadsizlik, şımarıklık, çekememek, ülke değerlerini bile bir kutlama adına ayaklar altına almak artık mücadele etmemiz gereken bir konuma gelmiştir. Sanki her şeyi istedikleri şekilde yapabileceklerini düşünmelerine hiç şaşırmayın. Perşembe günü sizinle paylaşacağım bilgilerle bazı konuları anlayacaksınız."

"3 TEMMUZ RUHUNA DÖNME ZAMANI GELDİ"

"Benzer olaylar bizim stadımızda olsaydı neler olabileceğini düşünün. Başka bir maçta böyle olaylar olsaydı maçın sonucunun nasıl belirleneceğini hepiniz biliyorsunuz. Geçmişte bunlar yaşandı. Hepsini anlatacağım. Bir şampiyonluk için bu kadar diğer camialar tahrik edilmez. Onları koruyan koruma kalkanı en azından şu anda her şeyden güçlü. Artık 3 Temmuz ruhuna dönme zamanı geldi. Çünkü bunlar meydanı boş buldular. Meydanın boş olmadığını gösterme zamanı geldi."

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!