comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Trabzonspor'a: "Maxi Gomez..."

04 Eylül 2022, Pazar 00:48
Ali Koç'tan Trabzonspor'a:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kayserispor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Ali Koç, "Weghorst bize önerilmişti, hocamızın profiline uymadı. Maxi Gomez için anlaşmıştık. Valencia 48 saat süre istedi. Süre dolunca hocamızı ikna edemedik. Trabzonspor'un Maxi Gomez'in bizim elimizden aldığı konusu Trabzon'un 8 şampiyonluğu ne kadar gerçekse bu da o kadar gerçek." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 5. haftasında sahasında Kayserispor'u 2-0 mağlup etti. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"BURADA ÇALINAN FAULLERİN YARISI AVRUPA'DA ÇALINMIYOR"

Bizler Avrupa'da oynuyoruz. Avrupa'da maçlar seyrediyoruz. Burada çalınan faullerin yarısı çalınmıyor. Oyun sürekli duruyor. Hepimizin bu işe çözüm bulması gerekiyor. Bir hakem kartlarında cömert, başka hakem farklı. Crespo'ya yapılan faulleri gördünüz."

"EN BÜYÜK RAKİBİMİZ KENDİ CAMİAMIZ"

Görüyorum ki Fenerbahçe futbol takımının en büyük rakibi kendi camiamız. Geçen hafta sanki lig bitmiş, şampiyon olamamışız gibi hava estirildi. 

"WEGHORST VE MAXI GOMEZ HAKKINDA"

"Bugün geldim yurt dışından. Bazı gazeteciler alaycı şekilde fırsat transferi buymuş diye kaleme almışlar. Yok Trabzonspor'un bizimle ilgili yaptıpı paylaşımlar. Weghorst bize önerilmişti. Hocanın profiline uymadı. Maxi Gomez bize önerildi. Geçen hafta anlaştık. Valencia 48 saat süre verdi. 48 saat dolunca hocamızı ikna edemedik. Salı günü dedik ki, devam etmeyeceğiz. Kendilerine de sorabilirsiniz. 
Trabzonspor'un Maxi Gomez'in bizim elimizden aldığı konusu Trabzon'un 8 şampiyonluğu ne kadar gerçekse bu da o kadar gerçek. 

"4 NİSAN'DAKİ SALDIRININ FAİLİ MEÇHUL OLARAK KALMASI TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NE YAKIŞMIYOR"

4 Nisan'da Fenerbahçe'nin yaşadığı olay bana göre örtbas edilmiştir. Bu konunun faili meçhul olarak kalması Türkiye Cumhuriyeti devletine yakışmıyor. Sayın İçişleri Bakanı, Emniyet Genel Müdürlüğüne sesleniyorum. Lütfen bu konuyu aydınlatın.TFF ve Galatasaray Adası'na yapılan saldırı için de geçmiş olsun diliyorum. İnşallah en kısa zamanda açığa kavuşur."

"RONALDO İÇİN HİÇ Mİ HESAP KİTAP YAPAN YOK?"

Hiç mi hesap kitap yapan yok. Matematik, rakam, finans. Cristiano Ronaldo'nun son dakika Türkiye'ye gelebileceğine inanmak gerçeklerden uzak yaklaşım. Devamlı bu oluyor. Beklenti yükseltiyor. Olmayınca, biz beceremedik oluyor."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!