comScore
1 / 8

Ali Koç'tan teknik direktör için flaş karar!

FutbolArena - Fenerbahçe’de yeni başkan Ali Koç’un ilk iş olarak göreve getirdiği Fransız sportif direktör Damien Comolli, basının karşısına geçti.

2 / 8
Konuşmaya ilk olarak Ali Koç başladı ve "Umarım bundan sonraki süreçte bizimle minimum şekilde görüşürsünüz. İlgili arkadaşlarla daha çok konuşursunuz." ifadelerini kullandı.
3 / 8
"Mali yapımızla ilgili 2 ayrı çalışma başlattık. Yoğun bir şekilde bunlar devam ediyor. Denetim yapan firma, net olarak neyi devraldığımızı bize bildirecek. İleriye dönük manevralarımızı planlamamız lazım.


4 / 8
Türk futbolunun içindeki mali sorunlar sürdürülebilir değil. Ben her zaman beklentileri gerçekçi tutmaya çalıştım."
5 / 8

TRANSFER AÇIKLAMASI

<h2>TRANSFER AÇIKLAMASI</h2>
"Sizler bizden daha fazla sorumlusunuz. Yapacağınız haberleri doğru bilgilere dayanarak yapmalısınız. Öyle isimler yazılıyor ki ’acaba ben başka dünyada mı yaşıyorum’ diyorum kendi kendime. Mesela Fernandao’yu sattık. Bir rakamlardan bahsediliyor... SPK’ya belli bir rakamın üstündeki transferleri bildirmeniz lazım. Medyada bunun 2 katı rakamlar yazılıyor."
6 / 8
Öte yandan Başkan Yardımcısı Semih Özsoy da basın toplantısında yer aldı ve önemli açıklamalar yaptı.

7 / 8

TARAFTAR BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ

<h2>TARAFTAR BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ</h2>
Satışlarda rekor kırıldığını söyleyen Semih Özsoy, Camia bir kere daha büyüklüğünü gösterdi. Fenerium’da son 1 haftada 30 bin forma satıldı. Bu bir rekor. Kombine ve localar için elimizdeki mevcut sayının 2 katı talep var.Forma fiyatlarında bir indirim bekleniyor ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Galatasaray ve Beşiktaş da aynı fiyatlardan satıyor." dedi.

8 / 8
Ali Koç: "Aykut Kocaman ile 2 kez görüştük. Biz yerli hocayla devam edeceksek Aykut hoca dışında hiç kimseyle devam etmeyeceğiz. Ersun hocayla görüştüğüm haberi nereden çıktı bilmiyorum. Yakından uzaktan ilgisi yok."