comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan son dakika açıklaması ''Asılsızdır...''

06 Mayıs 2018, Pazar 19:46
Ali Koç'tan son dakika açıklaması ''Asılsızdır...''

Fenerbahçe'de başkan adaylarından Ali Koç sosyal medya hesaplarından kendisi söylenmiş gibi sözler yayılması sonucunda açıklamada bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Haziran ayında yapılacak seçimli kongrede Aziz Yıldırım'ın karşısında başkan adayı olarak çıkacak olan Ali Koç'tan yazılı açıklama geldi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç, kendisi hakkında son günlerde sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar hakkında açıklamada bulundu.
İŞTE O AÇIKLAMA;

''Son birkaç gündür, Beşiktaş JK'nin sahaya çıkmama kararına ilişkin sosyal medyada benim ağzımdan çıkmış gibi paylaşılan ifadeler tamamıyla asılsızdır.

Özellikle bazı hesaplar tarafından, maksadı açık ve net bir şekilde sistematik olarak paylaşılan bu ifadelere itibar edilmemesini önemle rica ederim.

Adaylığımı açıkladığım ilk günden bu yana ısrarla vurguladığım üzere, ağzımdan çıkmayan hiçbir söze lütfen inanmayınız. Tarafımızdan yapılan açıklamaları resmi sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Saygılarımla,

Ali Y. Koç''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"